Ir kas gi pasakė, kad kirpimas, ypač trumpas, netinka moterims? Tai visiška nesąmonė! Moterims 50+ tinka įvairiausi kirpimai, tiek iki pečių, tiek ir trumpi. Tiesiog viskas turi tikti jūsų veido bruožams.

Jei jūsų veidas apskritas, reikia būtinai kirpti kirpčiukus, kas susiaurintumėt veidą. Viskas yra individualu. Jei jūs esate tamsaus gymio, tada jums tiks plaukų spalva turi būti šiek tiek šviesesnė už jūsų odą. Jei jūs baltaodė – tada geriau plaukus padaryti tamsesnius, tokiu būdu jūs pabrėšite savo  veido bruožus.

Teisingai atliktas kirpimas suteikia šarmo, intrigos ir seksualumo. Geriau susiorientuoti jums padės mūsų surinkta medžiaga. Pasirinksite tikrai!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353