Saugokite stiprius žmones

1122
Patinka? Duok Like!

Stiprūs žmonės būna daug labiau pažeidžiami, nei silpni. Vėtrų metu lanksti nendrė linksta, šiugžda, o pušis tiesiog lūžta ir miršta visiems laikams – sako kinai, o kinai žino, ką sako.

Stiprūs žmonės atsako ne už save. Ir netgi ne už savo artimuosius. Jie atsako už visą pasaulį, patekusį į jų orbitą. Nes jėga pritraukia – taip teigia fizikai, o jie taip pat žino, ką sako.

Stiprūs žmonės nėra sveikesnis ar atsparesni, nei visi kiti. Tiesiog jie tiksliai žino, kad neturi teisės alpti ar mirti, kol nuo jų vis dar kažkas priklauso. Jie sugeba su infarktu šokti į vandenį, priplaukti prie skęstančio vaiko, ištempti jį į krantą, įsirikinti, kad jam niekas nebegresia, ir tik tada atsijungia. Taip sako medikai – o medikai savo darbe matė daugiau stebuklų, negu fizikai ir kinai kartu paėmus.

O dar stiprūs žmonės yra labai vieniši. Ir visai ne dėl to, kad nieko nepakenčia šalia saves. Tiesiog… Juk jie stiprūs! Štai niekam ir į galvą neateina, kad ir jiems skauda, baisu, vieniša, tiesiog ilgu.

Vaikšto po žemę stiprūs, tyleniai žmonės. Su jais ne visada lengva, ne visada malonu, ne visada komfortiška – užtai patikima. Tai ir yra ta pati kavalerija, kuri ateina į pagalbą paskutiniu momentu.

Saugokite stiprius žmones.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353