Rytuose sako: „pikčiausi žmogaus priešai nepalinkėtų jam tų bėdų, kurias gali jam atnešti nuosavos mintys“

832
Patinka? Duok Like!

Galvojame apie gera…

Vienas žymiausių senovės gydytojų Avicena sakė: „gydytojas turi 3 priemones kovoje su liga – žodį, augalą, peilį.“ Atkreipkite dėmesį – žodis pirmoje vietoje.

Vienoje iš Paryžiaus ligoninių jauna psichologė Emili Kji, pati rizikuodama ir prisidengusi vyriausiuoju gydytoju, liepė savo ligoniams 3 kartus per dieną garsiai arba mintyse po 10 kartų kartoti frazę:

„Sulig kiekviena diena aš jaučiuosi vis geriau ir geriau“. Ir kartoti tai ne mechaniškai, o kaip galima ryškiau.

Ir ką jūs manote? Jau po mėnesio šios gydytojos pacientai tapo pagrindiniu ligoninės medicinos personalo pokalbių šaltiniu, o paskui ir visos Prancūzijos.

Stebėtina, bet faktas: sunkiai sergantys pasveikdavo mėnesio bėgyje, kai kuriems ligoniams net dingo chirurginio įsikišimo būtinybė.

Tai yra, pasitvirtino didžiojo senovės mokslininko Paracelso spėjimas, kuris tvirtino, kad stebuklus daro tikėjimas.

Mūsų sveikata – tiesioginė žmogaus mąstymo pasekmė.

Niekas jau neabejoja, kad tarp psichinės ir fizinės žmonių būklės egzistuoja tiesioginis ryšys.

„Geriausia apsauga nuo visų ligų, nuo bet kokios infekcijos – tai tvirtas tikėjimas savo sveikata ir teigiamos emocijos – sako psichoterapeutas su daugiau nei 20 metų stažu Andrejus Metelskis.

– Negatyvios mintys griauna. Pavyzdžiui, pyktis sukelia virškinamojo trakto ligas. Nuoskauda su laiku sukelia kepenų, kasos ligas, cholecistitą.

Vienas svarbiausių psichologijos dėsnių teigia: žodinė meilės, simpatijos ir susižavėjimo išraiška stiprina gyvybinę energiją to, į ką ji nukreipta. O pikti ir negeri žodžiai mažina klausytojo energiją.

Bendras susirgimų, susijusių su blogomis mintimis, skaičius nesustodamas auga.
Kad juos atremtume, reikia vadovautis senovės išminčių patarimais – džiaugtis gyvenimu, koks sunkus jis bebūtų!

Taigi, žmogaus sveikata, gyvenimas ir likimas tiesiogiai priklauso nuo jo minčių.

Galvoji apie gera – lauk gero.

Galvoji apie bloga – bloga ir gausi. Tai, apie ką mes pastoviai galvojame, perauga į įsitikinimą, kad tai turi ar gali įvykti. Ir šis tikėjimas gimdo įvykius…

Būtent todėl nuo šiandien pradėkime galvoti tik apie gera, tikėdamiesi tik geriausio.
Ir dar, niekada nepergyvenkite dėl menkniekių!

Apsiginkluokime dviem auksinėmis amerikiečių kardiologo Roberto Elioto, pripažinto infarktų profilaktikos ir širdies nepakankamumo specialisto, taisyklėmis.

Pirmoji taisyklė: nesigraužkite dėl menkniekių.

Antroji taisyklė: viskas menkniekiai.

Būkite sveiki.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353