Jei tikėti Rytų filosofija, galima pakelti savo gyvenimo. Pakanka prisilaikyti vos 7 taisyklių, kurios padės padaryti gyvenimą paprastesniu

2101
Patinka? Duok Like!

Jei tikėti Rytų filosofija, galima pakelti savo gyvenimo lygį į kokybiškai naują ir geresnį. Pakanka prisilaikyti vos 7 taisyklių, kurios padės padaryti gyvenimą paprastesniu.

Kas nori pagerinti savo gyvenimą? Būti ryžtingu, sėkmingu, geidžiamu? Kartais didelės paslaptys slypi mažuose dalykuose.

Rytietiškos švaros taisyklių Top 7

„Rankų švara“ – tai ne tik fizinė švara, bet ir moralinė. O ji reiškia tai, kad nereikia pelnytis iš kito žmogaus melo ir gudrybių pagalba. Jei jūs paimsite „nešvarius“ pinigus į savo rankas, reiškia pritrauksite sau daug problemų, kurios liečia sveikatą ir finansinę gerovę.

„Ausų švara“– atminkite, ką jūs girdite dienos bėgyje: apkalbas darbe, beprasmius pokalbius. Pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingos informacijos,kurią jūs girdite. Mintyse pastatykite filtrą ir stenkitės klausytis tik naudingos informacijos.

„Akių švara“ – pasistenkite apriboti savo regėjimą nuo blogų įvykių, pavyzdžiui, naujienose, nustokite žiūrėti į prievartą filmuose, tai teršia jūsų regėjimą. Daug vaikščiokite ir mėgaukitės gamtos grožiu, jos tobulumu.

„Burnos švara“– prisiminkite, kiek kartų per dieną jūs galite pasakyti keiksmažodžius? O dabar įsivaizduokite, kaip smarkiai šie žodžiai teršia jūsų sielą ir kūną. Pasistenkite atsikratyti blogų žodžių, o į jų vietą grąžinkite gerus, šviesius žodžius, kurie padės atstatyti sielos ir kūno harmoniją.

„Kūno ir drabužių švara“ – visada būkite tvarkingi ir prisižiūrėję. Skirkite laiko ryte prieš darbą tam, kad susitvarkytumėte savo išvaizdą. Išlygintos kelnės ir marškiniai atrodo kur kas reprezentatyviau, nei greitosiomis apsivilkti džinsai ir suglamžyti marškinėliai. Žmonėms maloniau bendrauti su tvarkingu žmogumi. O jūs bendrautumėte su nevala ar apeitumėte iš tolo?

„Minčių švara“ – kiekvieną vakarą pagaukite save ne tik tame, ką jūs kalbate, bet ir ką galvojate. Juk kai žmogus nuolat galvoja apie bloga, kad pas jį gyvenime viskas blogai, niekam tikęs darbas ir t.t., jis pats nesupranta, kad nustato negatyvius nustatymus savo gyvenime, kurie puikiausiai veikia ir atlieka savo funkciją. Pasistenkite su laiku atsikratyti tokių minčių, pakeiskite jas maloniais prisiminimais arba pasvajokite prieš miegą apie jūsų svajonių namus ar darbą.

„Sielos ir širdies švara“ – o jūs žinote, kad jūsų siela, tai šviesiausia ir švariausia, ką jūs turite. Vadovaukitės savo gyvenime užuominomis, kurias jums sufleruoja „intuicija“ arba siela. Kartais ji gali patarti teisingą kryptį gyvenime. Stenkitės mylėti ir vertinti meilę ir mylimuosius, kuriuos jūs turite. Juk tai vertingiausia, kas yra jūsų gyvenime.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353