Prieš įvykstant kokiam nors laimingam įvykiui jūsų gyvenime, likimas gali pasiųsti jums išbandymą — versija apie tai, kaip gyvenimas mus išbando

921
Patinka? Duok Like!

Prieš įvykstant kokiam nors laimingam įvykiui jūsų gyvenime, likimas gali pasiųsti jums išbandymą. Jūs apie tai net nenutuoksite; tik labai jautrūs žmonės širdimi jaučia – ne veltui tai atsitiko!

Ir, priklausomai nuo to, ar jūs išlaikysite tą egzaminą, įvyks arba neįvyks jūsų gerieji gyvenimo pokyčiai.

Kartą vienai moteriai ėmė labai nesisekti finansine prasme. Ji turėjo uždaryti savo parduotuvę – mažytę parduotuvėlę. Nebebuvo iš ko mokėti kreditų. Ji ėmė megzti namuose. Tada susilaužė ranką.

Bet koks pinigų šaltinis pradingo. Ir štai ji nuėjo į polikliniką pas gydytoją. Ir pakeliui į polikliniką, ant kelio, surado piniginę. Joje pinigai – nelabai daug, bet jai pasirodė, kad daug. Galima visą savaitę maitintis ir už butą susimokėti.

Oi, kaip gundančiai tai atrodė! Kaip norėjosi pasiimti pinigus sau. Bet moteris įėjo į polikliniką, priėjo prie registratūros, norėdama atiduoti piniginę, kad parašytų skelbimą apie radinį.

O prie registratūros stovėjo pagyvenusi dama ir verkė. Ji pametė piniginę! Ji labai blogai matė, buvo beveik akla. Piniginėje buvo jos pensija. Taigi, šeimininkė čia pat ir atsirado. Ir labai karštai dėkojo, net pinigus siūlė. Bet moteris neėmė.

Ir labai greit moters ranka sugijo, po to jai pasiūlė puikų darbą su geru atlyginimu. Apie įvykį su pinigine moteris ir pamiršo. O tai ir buvo tas išbandymas, likimo egzaminas. Tokie egzaminai visada siunčiami tiems, kas pervedamas į kitą gyvenimo lygmenį.

Pagunda gali būti kerštas — suteikiama galimybė atkeršyti priešui! Pagunda gali būti romanas — galima išduoti artimą žmogų su kokiu nors labai patraukliu vyriškiu ar moterimi.

Pagunda gali būti valdžia arba pinigai; galima šiek tiek ką nors pastumti, apkalbėti…ir gauti pageidaujamą…Gali būti išbandymas pykčiu – kai savo pyktį išlieji ant savo artimojo, bejėgio…

Ir štai, priklausomai nuo to, kaip jūs susidorosite su išbandymu, jus arba perves į naują, laimingą lygmenį, arba paliks esamame. Sunkiu momentu, kai jūs ieškote išeities ir mintimis prašote pagalbos, būkite ypač atidūs. Būtinai pirmiausia teks išlaikyti egzaminą ir susidoroti su pagunda.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353