Prieš anūkės vestuves močiutė jai davė keletą patarymų

2593
Patinka? Duok Like!

Jei jūsų šeimos santykiai įtempti, vaikai jūsų neklauso, o katinas jus ignoruoja, tai reiškia, kad atėjo laikas kreiptis į išmintingos močiutės patarimus.

Štai kokius patarimus davė man močiutė prieš vestuves. Kai parodė laikas, jie padėjo man išgyventi visas santuokos krizes, išvengti konfliktinių situacijų, išsaugoti meilę ir užauginti puikius vaikus.

Močiutės patarimai:

* Niekada nesibark su vyru prie vaikų. Nes jie negerbs nei tavęs, nei tėvo. O jeigu vaikai nustos gerbti tėvus, tai nustos ir klausyti. Rezultatas – negerbs ir neklausys jūsų.

* Vyrams labiau patinka padėti, nei vykdyti įsakymus. Tiesiog padaryk taip, kad jis pats užsinorėtų daryti tai, ko tau reikia.

* Didžiausia vertybė – tai taika namuose. Išmok atleisti ir eik pirma taikytis.

* Niekada netvarkyk namų, jei tavo nuotaika bloga. Būdama blogoje nuotaikoje, dar daugiau netvarkos pridarysi.

* Nebijok ir netingėk mokytis. Išsilavinusi, protinga, išauklėta žmona ir motina turi protingus ir išauklėtus vaikus. O protingi vaikai * paprastai turi gerą ateitį ir geras šeimas.

* Nepavydėk, nes pavydas griauna šeimą. Jeigu vyras tave myli – bus tau ir ištikimas, todėl saugok vyro meilę ir pagarbą sau, ir vyras bus tau ištikimas. Daryk taip, kad vyras tave mylėtų ir gerbtų!

* Maistą visada gamink skaniai ir gražiai. Vyras – ne gyvulys, kad marmalą valgytų.

* Šeimoje svarbiausia – pagarba vienas kitam. Jei bus pagarba, tai bus ir meilė.

* Šie paprasti patarimai padės jums išsaugoti savo šeimą ir garbingai išeiti iš bet kokios gyvenimo situacijos. Papasakokite visiems-visiems-visiems!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353