Prieš 10 metų visi juokėsi iš šios jaunos poros. Tačiau šiandien jie atrodo visai ne taip

15740
Patinka? Duok Like!

Kartais santuokas sudaro išties giminingos sielos, kurios vienodai žvelgia į gyvenimą. Taip nutiko mūsų herojams, sukūrusiems šeimą prieš 10 metų.

Nepamirštama diena

Jų fotografijos  pabaigoje apskriejo visą internetą:

Netgi kaip neformalai, jie atrodė labai jau neįprastai. Vaikinas su ilgais baltais dredais ir tokios pat spalvos kostiumu. Apdarą papildė gana keisti batai šiltu metų laiku.

O nuotaka buvo su juoda suknele, išsiskutusi dalį plaukų kaktos srityje. Pirsingas ir tatuiruotės papildė gotiškų įsimylėjėlių įvaizdį. Jie ir vestuves šventė koncerte.

Tačiau laikas praeina, o kartu su juo ir jaunystė.

Jaunuoliai subrendo, susilaukė įpėdinių, padarė karjerą. Praeities atgarsiai dar liko.

Pavyzdžiui, vyriškis neatsisakė prabangios ševeliūros. Tačiau, reikia pripažinti, tokia šukuosena jam tinka. O štai moteris smarkiai pasikeitė.

Plaukus nusidažė šviesiai, perėjo prie moteriškesnių pastelinių spalvų apdarų.

Šiandien niekas juose nepažintų subkultūros atstovų.

Svarbiausia, kad jiems patiktų ir būtų patogu gyventi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353