Pora, kuri nusprendė susilaukti ketvirto vaiko, galiausiai gavo devynis!

1100
Patinka? Duok Like!

Valdropų šeima augina 9 vaikus, tačiau mama gimdė tik triskart.

Dabar jų jauniausiems, mergaitėms Rivers, Rein ir Roulings ir berniukams Leikui, Bliu ir Tegui – greitai 4 metai.

Jų tėvai susitiko dar vidurinėje mokykloje, o po vestuvių abu nusprendė, kad nori didelės ir draugiškos šeimos, su mažyliais, kurie pripildys namus džiaugsmo ir vaikiško juoko.

Tačiau po pirmagimio Seiloro gimimo Kortni nepavyko išnešioti antro vaiko. Deja, keli nėštumai baigėsi persileidimais. Tačiau sutuoktiniai Valdropai toliau vylėsi tapti tėvais dar kartą.

Po poros mėnesių jie nusprendė pasinaudoti gydytojų pagalba ir atliko IVF procedūrą. Į pasaulį atėjo dar du sūnūs, Velsas ir Bridžas.

Tačiau pilnai laimei jiems visgi trūko mergaitės. Kai jaunesniesiems berniukams sukako penkeri, pora ryžosi dar kartą bandyti susilaukti dukters, tačiau ir šį kartą Kortni nesugebėjo išnešioti vaisiaus. 35 metų tėvai vėl kreipėsi į reprodukcijos centrą.

Kad padidintų sėkmingo nėštumo šansus, būsimai mamai įsodino 6 apvaisintas kiaušialąstes ir koks buvo gydytojų nustebimas, kai visos jos prigijo ir ėmė visavertiškai vystytis. Ir nors Erikas su Kortni truputį jaudinosi, džiugiai priėmė žinią apie tai, kad gali tapti kelių naujagimių tėvais.

Beje, medikai iškart perspėjo sutuoktinius, kad tokio embrionų kiekio išnešiojimas pernelyg sunkus būsimai motinai. Tarp galimų rizikų ir patologijų gydytojai nurodė anemiją, rimtą apkrovą širdžiai ir net insultą, be to, ir mažyliams padidėjo patologijų vystymosi rizika.

Nepaisant nerimo, būsimi tėvai atsisakė selektyviosios redukcijos – metodo, kuriuo mažinamas vaisių skaičius, kad likusiųjų šansai išgyventi padidėtų.

Kortni labai bijojo dėl dar negimusių vaikų ir savo pačios sveikatos, juk ji jau turėjo 3 berniukus, aštuonerių ir penkerių. Tačiau būsimieji tėvai nesiryžo nutraukti dalies savo mažylių gyvybių.

Kad sumažintų riziką, moteriai jau nuo 6 nėštumo mėnesio buvo nurodyta laiką leisti pagrinde gulimoje padėtyje, kad neišprovokuotų priešlaikinio gimdymo.

2017 metų gruodžio 11 Eriko ir Kortni Valdropų šeimoje gimė 6 sveiki mažyliai. Jaunajai mamai padėjo įspūdinga kelių dešimčių medikų komanda. Vaikus priėmė cezario pjūvio būdu.

Šiandien daugiavaikiai tėvai absoliučiai laimingi, praeityje bemiegių naktų ir beveik nenutraukiamo maitinimo mėnesiai. Mažyliai sveiki, o jų svajonė apie triukšmingą ir džiugią šeimyną visiškai išsipildė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353