Pažįstate žmogų, kuris apsiverkia dėl menkiausios priežasties? O gal pats toks esate? Psichologų išvados apie tokius žmones

20222
Patinka? Duok Like!

Visai ne tai, ko jūs tikėjotės!

1. Dažnai verkiantys yra geri žmonės ir patikimi draugai.

Jeigu turite savo aplinkoje tokį žmogų, galite drąsiai kreiptis į jį paguodos ir užuojautos. Tokie žmonės yra labai empatiški. Kadangi jie patys nesigėdija rodyti savo emocijų, gali padėti ir jums atsiverti bei išlieti visą savo skausmą.

2. Jie nebijo savo jausmų.

Nelaimės, netektys, stresas, pyktis, liūdesys yra faktoriai, kurie daro mus pažeidžiamais. Taip pat ašaras sukelti gali cukraus padidėjimas kraujyje, hormoniniai pokyčiai ir kiti žmogaus organizme vykstantys procesai. Net liūdnos dainos ar filmai gali būti tas dirgiklis, kuris privers mus nubraukti ašarą.

Kai aplinkiniai mato tokią žmogaus emocijų apraišką, jie turi galimybę padėti, suteikti jėgų susitvarkyti su savo jausmais.

3. Jie moka susidoroti su stresu.

Leidimas sau apsiverkti bet kokioje situacijoje veikia atpalaiduojančiai. Žmogus išsilaisvina nuo sunkių emocijų, paleidžia jas. O jų kaupimas, sulaikymas, priešingai, veikia neigiamai ir gali sukelti rimtas psichikos problemas.

4. Verkia tik stiprūs žmonės, kuriems nerūpi aplinkinių nuomonė.

Stiprūs žmonės neslepia skausmo ir sielvarto po dirbtine šypsena. Jie, nepaisydami nieko, neignoruoja savo jausmų ir juos atvirai parodo.

Būtent tie, kurie nebijo verkti, geriausiai valdo savo emocijas. O išsiverkus pajuntamas palengvėjimas ir atsiranda naujų jėgų atremti gyvenimo iššūkius. Sulaikyti ašaras ir vaidinti, kad niekada neverkiame – žalinga!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353