Pasirinktas veidrodis duos patarimą – dienos pranašystę

796
Patinka? Duok Like!

Taigi, kaip gauti dienos pranašystę? Tiesiog išsirinkite numerį ir gausite savo žinią!

Šis pramoginis testas gali padėti jums suprasti, ar jūs randatės teisingoje kryptyje ir duoti jums gyvenimišką patarimą, kurio labai reikia jūsų širdžiai.

Veidrodis Nr.1

priimkite savo gyvenimą ir nustokite priešintis tikriems jūsų širdies pageidavimams. Su vyriškumu ir viltimi gurkštelėkite gyvenimo! Nieko nebijokite, tai vienintelis šansas, kurį jūs kada nors gavote tam, kad būtumėte savimi!

Kiek kartų jūs atsiprašinėjote pats savęs už tai, kad negalite kažko padaryti? Ir kaip dažnai jūs paslapčia vylėtės, kad kažkas stulbinančio įvyks tam, kad jus supurtytų? Žinoma, širdies gilumoje jūs žinote, kad tokius apdovanojimus galima gauti tik įdėjus pastangų.

Veidrodis Nr.2

Jūs taip pat nusipelnote visa ko gero gyvenime, kaip ir visi kiti. Meilė, dėmesys, sėkmė ir pagarba. Ne laikas paleisti kažkokius ribojančius įsitikinimus apie save, kurie sulaiko jus nuo laimės?

Turėti žemą savivertę – tai reiškia sakyti: „Aš bijau sužinoti, kas esu iš tiesų“. Tai apsauginis paltas, įtikinantis mus, kad mes neypatingai nusipelnėme kažko gero, todėl kam rūpintis tuo, kad save kažkaip išreikštume. Bet atminkite, kad tai paprasčiausia baimė. Daugiau nieko! Ją galima išvyti. Ir jūs suvoksite, kad nenorite gyventi baimėje.

Veidrodis Nr.3

Jei jūs turite polinkį kažką atidėti „paskui“, galbūt iš baimės, neryžtingumo ar tingulio, tuomet pagalvokite apie šio nenaudingo įpročio pašalinimą!

Jūs juk nenorite atidėti visų gerų dalykų, kurie gali su jumis nutikti. Galbūt reikia pradėti nuo vienos užduoties atlikimo ir pilno jos užbaigimo. Greitai jūs imsite užbaigti visus reikalus laiku, ir tuo pačiu pakelsite savo pasitikėjimo lygį!

Veidrodis Nr.4

Jūs pasiruošę mylėti ir jūs labai mėgstate duoti! Atėjo laikas išsilaisvinti iš visų baimių ir negatyvių šablonų, kurie trukdo jums atverti savo širdį.

Praeitis – tai praeitis, jei jūs mokysitės iš praeities patirčių, jums negresia pavojus pakartoti tas pačias klaidas. Kiekvieną sekundę visata klauso jūsų minčių – net kai jūs galvojate, kad jūs vienumoje su jomis – taip nėra.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353