Pasakėčia apie pasitikėjimą savo jėgomis

1298
Patinka? Duok Like!

Vienas verslininkas iki ausų paskendo skolose ir jau nebematė išeities iš susiklosčiusios situacijos. Jis buvo skolingas kreditoriams, o tiekėjai kasdien reikalavo apmokėjimo.

Jis išėjo į parką, kad atsipalaiduotų, bet mintys kaip pašėlusios sukosi galvoje. Vyras nuleido galvą ant rankų, mintimis dėliodamas variantus, kas gi gali išgelbėti verslą nuo bankroto. Staiga prieš jį pasirodė kaži koks senis.

– Aš matau, kad jus kažkas neramina, – tarė jis. – Nepasidalinsite?

Verslininkas papasakojo jam apie savo problemas, pinigų stygių ir banko atsisakymą suteikti jam nors kokį kreditą, kad išsisuktų.  Senis klausėsi nepertraukdamas, o paskui pasakė:

– Manau, aš galiu jums padėti.

Jis paklausė verslininko vardo, išrašė čekį ir įkišo į nustebusio vyriškio rankas.

– Paimkite šiuos pinigus. Susitiksim čia lygiai po metų ir jūs galėsite man juos grąžinti.

Nespėjo vyras ir žodžio ištarti, kai senis ištirpo minioje.

Verslininkas pažvelgė į čekį. Jo sumos laukelyje buvo kruopščiai išvedžiota 500000 dolerių, o žemiau buvo parašytas vardas – Džonas Rokfeleris. Džonas Rokfeleris, vienas turtingiausių pasaulio žmonių! 

 Aš galiu užbaigti visas problemas vienu akimirksniu! – pamanė jis. Bet vietoj to verslininkas nusprendė padėti čekį į seifą. Vien tik mintis apie jo egzistavimą suteikė jam jėgų sukurti būdą savo verslo išsaugojimui.

Su  vėl išaugusiu optimizmu jis sudarė pelningus sandorius ir išplėtė apmokėjimo sąlygas. Jam pavyko atlikti kelis didelius pardavimus. Per kelis mėnesius jis išsivadavo iš skolų ir vėl ėmė uždirbti pinigus. Ir po metų jis  grįžo į parką su tuo pačiu čekiu.

Sutartu metu senis vėl pasirodė. Vyriškis jau buvo pasiruošęs atiduoti čekį  ir papasakoti apie savo pasiekimus, kai staiga pribėgo medicinos sesuo ir sučiupo jį. 

– Aš taip džiaugiuosi, kad galiausiai sugavau jį! – sušuko ji. – Tikiuosi,  jis jums nesutrukdė. Jis dažnai pabėga iš namų ir pasakoja žmonėms, kad jis Džonas Rokfeleris.

Verslininkas stovėjo apstulbęs. Visus metus jis sukosi ir darė verslą, pirkdamas ir parduodamas, visiškai įsitikinęs, kad bet kuriuo momentu jį gali išgelbėti pusė milijono dolerių.

Netikėtai jis suprato, kad visai ne pinigai, realūs ar įsivaizduojami, apvertė jo gyvenimą. Jo naujas pasitikėjimas suteikė jam jėgų pasiekti visa tai, ką jis turi dabar.

Paimkite iniciatyvą į savo rankas. Lemiamu momentu tik pasitikėjimas atlieka esminį vaidmenį. 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353