“Pamilti vėl“: moteris ruošiasi vėl tekėti už vyro, kurį pamiršo. Bet tai tik išorinis vaizdas – už jo slypi sudėtinga ir neįprasta meilės istorija…

621
Patinka? Duok Like!

Lora ir Breidenas Faganelo iš šalies atrodo kaip paprasta laiminga pora.

Bet tai tik išorinis vaizdas – už jo slypi sudėtinga ir neįprasta meilės istorija.

Lora pirmąkart sutiko Breideną 2016 metais ir iškart jį įsimylėjo. Tais pačiais metais pora susijungė santuokos saitais.

Tačiau praėjus vos 9 mėnesiams po vestuvių įvyko tragedija, dėl kurios žmona pamiršo savo vyrą ir viską, kas tarp jų buvo.

„Vietinė vestuvių organizavimo kompanija pasamdė mane vienai dienai, kad padėčiau pasiruošti renginiui, – prisimena Lora. – Mes dirbome gatvėje, statėme palapinę.

Darbininkai vėlavo ir palapinės atramos dar nebuvo pritvirtintos. Pūtė beprotiškas vėjas. Aš kaip tik serviravau stalus, kai šalia manęs suriko mergina. Aš pažvelgiau į viršų ir tuo momentu man ant galvos užkrito metalinė atrama. Prisimenu mintį: „Negerai…“ Ir viskas, aš atsijungiau.“

Atsipeikėjo Lora jau ligoninėje. Mergina dalinai prarado atmintį: ji manė, kad jai vis dar 17 metų, o prisiminimai apie Breideną – apie tai, kaip jį sutiko, pamilo ir už jo ištekėjo – visiškai dingo iš jos galvos.

Smegenų traumos pasekmės pasirodė sunkios. Per pastaruosius du metus merginai teko iš naujo mokytis skaityti, rašyti, gyventi su nuolatiniu skausmu, taikytis su trumpalaikės ir ilgalaikės atminties netekimu ir pratintis prie minties apie tai, kad ji ištekėjusi už nepažįstamojo. Ji dažnai verkdavo naktimis, o rytais prabusdavo su siaubu, kad ji lovoje su visiškai svetimu žmogumi.

„Aš supratau, kad man reikia rinktis,- prisimena Lora. – Likti santuokoje, apie kurią nieko neprisimenu, aš negalėjau. Sunku pašvęsti save žmogui, kurio tu visiškai nepažįsti“. „…Aš nenorėdavau, kad jis grįžtų namo po darbo, juk man tekdavo šnekėtis su absoliučiai nepažįstamu žmogumi“.

Tačiau Lorai nesinorėjo išsiskirti visam laikui. Jos vyras labai stengėsi, buvo neįkyrus, mielas, kantrus ir geras. Tada mergina nusimovė vestuvinį žiedą ir pasiūlė Breidenui pradėti viską iš pradžių – ir pora pradėjo susitikinėti iš naujo, kaip 2016 metais.

Lora ir Breidenas daug bendravo, važinėjosi po miestą, lankydami vietas, kur buvodavo
praeityje, peržiūrėdavo mėgstamus filmus. Vyras palikdavo prie jos lovos juokingus raštelius ir skambindavo kiekvieną laisvą minutę.

„Breidenas vėl tapo geriausiu mano draugu. Jis pradėjo vis daugiau man patikti ir aš vėl jį įsimylėjau. Mano atmintis ir ankstesni jausmai taip ir negrįžo, tačiau atsirado nauji jausmai ir nauji prisiminimai,“- pasakoja Lora.

Breidenas pasipiršo Lorai ir ji vėl ištarė „Taip!“ Atsistatymui po nelaimingo atsitikimo merginai prireikė daugiau nei dvejų metų. Trauma visam laikui pakeitė jos gyvenimą. Ir nors seni prisiminimai vargu ar begrįš, ji pasiruošusi judėti į priekį.

„Aš vėl pamilau savo vyrą. Tam prireikė laiko, bet buvo verta“,- sako ji.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353