Paleiskite žmones, kurie nepasiruošę jūsų mylėti

3240
Patinka? Duok Like!

Paleiskite žmones, kurie nepasiruošę jūsų mylėti. Tai sudėtingiausia, ką jums teks padaryti savo gyvenime ir tai taip pat bus svarbiausia. Nebetęskite sunkių pokalbių su žmonėmis, kurie nenori permainų.

Nustokite rodytis žmonėms, kurie nesidomi jūsų dalyvavimu. Aš žinau, kad tavo instinktas – daryti viską, kad užsitarnautum aplinkinių įvertinimą, bet tai postūmis, kuris vagia tavo laiką, energiją, psichinę ir fizinę sveikatą.

Kai pradedi kovoti už gyvenimą su džiaugsmu, interesu ir tikslingumu, ne visi šioje vietoje seks paskui tave. Tai nereiškia, kad reikia keistis pačiam, o reiškia, kad reikia paleisti žmones, kurie nepasiruošę lydėti tave.

Jei jus išskiria, įžeidinėja, pamiršta arba ignoruoja žmonės, kuriems jūs atiduodate savo laiką, jūs nedarote sau paslaugos, toliau siūlydami savo energiją ir savo gyvenimą. Tiesa tame, kad tu ne dėl visų ir visi ne dėl tavęs.

Štai kas daro ypatinga tai, kai tu sutinki žmones, atsakančius tuo pačiu. Tu sužinai, koks tu brangus.

Kuo daugiau laiko jūs gaištate tam, kad priverstumėte pamilti jus kažką, kas to negali, tuo daugiau laiko jūs prarandate, atimdami iš savęs galimybę rasti ryšį su kažkuo kitu.

Šioje planetoje milijardai žmonių ir daug jų susitiks su jumis jūsų intereso ir tikslingumo lygmenyje.

Kuo daugiau jūs būnate su žmonėmis, kurie išnaudoja jus kaip pagalvę, foninį variantą arba terapeutą emociniam išgijimui, tuo ilgiau jūs laikotės toliau nuo bendruomenės, kurios norite.

Galbūt jei tu nustosi rodytis, tavęs nepanorės. Galbūt nustojus bandyti santykiai pasibaigs. Galbūt nustojus rašyti sms, telefonas liks tamsus savaitėmis.

Tai nereiškia, kad tu sugadinai santykius, tai reiškia, kad vienintelis, kas juose sulaiko – tai energija, kurią tu davei jiems išsaugoti. Tai ne meilė, tai prisirišimas.

Tai noras duoti šansą tiems, kas to nenusipelno. Tu tiek daug nusipelnai, yra žmonių, kurių neturi būti tavo gyvenime.

Vertingiausia, kas yra jūsų gyvenime – tai jūsų laikas ir energija, ir viena, ir kita yra ribota.

Kai jūs atiduodate savo laiką ir energiją, tai lemia jūsų egzistavimą.

Kai tai supranti, imi suprasti, kodėl tu toks neramus, kai leidi laiką su žmonėmis, veikloje, vietose arba situacijose, kurios tavęs netenkina ir neturi būti šalia, tavo energija vagiama.

Jūs pradedate suvokti, kad svarbiausia, ką jūs galite padaryti sau ir visiems aplinkiniams – tai saugoti savo energiją aršiau nei bet kas kitas. Padarykite savo gyvenimą saugiu uostu, kuriame leidžiama būti tik „sutampantiems“ žmonėms.

Tu nesi atsakingas už niekieno išgelbėjimą. Jūs nesate atsakingi už tai, kad įtikintumėte juos kažką gerinti. Tai ne tavo darbas – egzistuoti dėl žmonių ir atiduoti jiems savo gyvenimą!

Jei jums blogai, jei jūs būsite priversti, tai jūs būsite visų jūsų problemų šaknis, bijodami, kad jie negrąžins jums tų gėrybių, kurias jūs jiems suteikėte. Tai vienintelė tavo pareiga – suvokti, kad tu – savo likimo meilė ir priimti tą meilę, kurios tu nusipelnai.

Nuspręskite, kad jūs verti tikros draugystės, tikslingumo, tikros ir pilnos meilės su sveikais ir sėkmingais žmonėmis. Tada palauk ir pažiūrėk, kaip smarkiai viskas ims keistis.

Negaiškite laiko su žmonėmis, kurie to neverti. Permainos padovanos jums meilę, pagarbą, laimę ir apsaugą, kurios jūs nusipelnote.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353