Pagrindinis vyro bruožas, svarbus santykiams – tai sugebėjimas keistis dėl moters

4414
Patinka? Duok Like!

Jeigu vyras nemoka arba nėra tam pasiruošęs, tai daro jį netinkamu santykiams. Netinkamu.

Yra visa ideologija, kurią propaguoja vyrai su paauglio psichologija:

„Sutikti su moterimi, vadinasi jai nusileisti. O nusileidžia tik po moters padu esantys vyrai. Su moterimi kuo griežčiau, tuo geriau. Moterys mėgsta valdingus ir šiurkščius vyrus. Todėl nenusileisk niekur, spausk, rėk, gąsdink – taip tu būsi tikras vyras, alfa patinas“. 

Lengva būti alfa patinu smėlio dėžėje tarp mažylių. Lengva išgąsdinti ir palenkti silpną moterį. Tu dar užsiveisk žiurkėnų ir sukurk savo šventą Reichą. Mirk iš juoko.

Stipraus žmogaus paskirtis ginti silpnuosius. Silpnųjų pažeminimas ir slopinimas vadinamas prievarta. Tai gėda. Tai daro tik bailiai, kurie bijo turėti santykių su stipriaisiais.

Stiprus vyras gerbia savo moterį ir rūpinasi ja ir vaikais. Bet tam, kad rūpintumeisi, reikia mokėti keistis.

Jeigu tu įsigijai šunį, tau reikės rytais ir vakarais eiti su juo pasivaikščioti, dresuoti jį, vedžioti pas veterinarą, rūpintis teisingu jo maitinimu. Tam reikia dėmesingumo, dienos režimo pakeitimo, gyvūno elgesio išmanymo. Ir taip visur, ką beįsigytum : automobilis, motociklas ir t.t.


Moteris — tai ypatingas, trapus subjektas. Ji ne šuo ir ne motociklas, ir reikalauja kur kas daugiau dėmesio, jėgų, lėšų, jos psichologijos nagrinėjimo. Visa tai pareikalaus iš tavęs, kad imtum keistis. Tau teks pakeisti įprastinį savo gyvenimo būdą, savo ankstesnę aplinką, savo viengungiškus įpročius.

Pakviesti į savo gyvenimą moterį ir neskirti jai dėmesio yra tas pats, kas turėti šunį ir neduoti jam valgyti. Kas gi tu tada per pabaisa?

Kad sukurtum šeimą, tu turi būti rimtas, pasirengęs tiek finansiškai, tiek psichologiškai. Žodžiu, reikia tapti vyru. O vyras – tai tas, kuris pasiryžęs paaukoti savo egoistinius įpročius dėl artimųjų. Todėl tikras vyras – tai tas, kuris pasiruošęs keistis dėl moters. Dėl meilės.

Ir tegu kvailiukai berniukai trykšta seilėmis „Negalima nusileisti boboms!“, rimti tikri vyrai žino: vyras, tai tas, kuris rūpinasi savo mylimaisiais. Rūpestis – tai sugebėjimas keistis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353