Pagimdė penketuką, vyras neišlaikė ir paliko šeimą. Kaip dabar užaugo Oksanos vaikučiai

32275
Patinka? Duok Like!

Gero paros laiko, mano brangieji skaitytojai!

2015 metais paprastos šeimos – Oksanos, Sergejaus ir dukters Alisos gyvenimas smarkiai pasikeitė.

Planuodami antrą nėštumą, jauni tėvai niekaip negalėjo numanyti, kad jų šeimos laukia toks didelis pagausėjimas.

Lemtingas ultragarso tyrimas

Ultragarso tyrimo rezultatas sukrėtė būsimus tėvus! Natūralaus nėštumo iškart 5 embrionais unikalumas – 1 iš 85000000.

Odesos specialistai pasiūlė atlikti redukciją – kelių embrionų pašalinimas vardan geresnio kitų vystymosi. Oksana kategoriškai atsisakė šios idėjos. Tačiau vyras Oksanos nepalaikė. Tuo metu šeimoje ir įvyko pirmoji nesantaika.

Gimdymas

Mažyliai gimė 2016 metais. Mažylių svoris buvo minimalus: nuo 1200 iki 1900 g.
Davido, berniukų dvynių Vladiko ir Deniso, mergaičių dvynių Dašos ir Sašos gimimas tapo tikru įvykiuOdesoje. Miesto meras iškilmingai įteikė sutuoktiniams raktus nuo naujo 5 kambarių buto.

Gimdymo namuose mama ir mažyliai buvo apsupti patyrusių medicinos darbuotojų priežiūros. Tačiau po išrašymo pagalba sumažėjo iki vyro ir mamos.

Vyro išdavystė

Pirmais mėnesiais vyras viskuo stengėsi padėti Oksanai. Be kūdikių priežiūros, spėdavo daryti remontą naujame bute.

Tačiau Sergejaus jėgų užteko neilgam. Jis neištvėrė naktinių maitinimų, vaikų verksmo ir amžinai pavargusios žmonos. Ir praėjus kiek daugiau nei pusei metų nuo mažylių gimimo jis nusprendė paduoti skyryboms.

Po skyrybų Sergejus pareiškė, kad neturi materialinių galimybių mokėti alimentus savo 6 vaikams.Sergejus atsisako net lankyti savo vaikus, nekalbant apie kažkokią pagalbą Oksanai.

Stipri moteris

Oksanai nėra laiko kentėti ir žliumbti, visą jos laiką užima vaikų auklėjimas. Ji gavo teises ir pati vairuoja mikroautobusą, kas jai labai padeda judant su vaikais po miestą.

Oksanai paremti buvo įkurtas fondas. Bet kuris neabejingas žmogus gali materialiai padėti jos šeimai.

Taip pat Oksana gauna išmokas vaikams ir paramą iš valstybės. Be to, Oksana tapo tinklaraštininke. Daugiau nei 197 tūkstančiai žmonių stebi paprastą tokios nepaprastos šeimos gyvenimą. Vaikai reguliariai dalyvauja reklamos filmavimuose.

Šeimai pakanka pinigų patogiam gyvenimui.

Oksanai pavyko nugalėti gyvenimiškas kliūtis tvirto charakterio ir valios dėka. O kas liečia Sergejų, 6 vaikų tėvas pasirodė esąs silpnas ir neatsakingas vyras.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353