„Nori valgyti – suvalgyk obuolį, nenori obuolio – nenori valgyti“: Majos Pliseckajos grožio paslaptys

5767
Patinka? Duok Like!

Balerina buvo giliai įsitikinusi, kad meilė – jausmas, kuris neleidžia senti ir laiko moterį amžinos jaunystės būsenoje…

Majos Pliseckajos daliai teko nemažai sunkių išbandymų: tėvą sušaudė 37-aisiais, motiną ištrėmė. Su liaudies priešo dukters įdagu jai teko brautis pro brūzgynus iki lemtingosios svajonės: šokti Didžiojo teatro scenoje, džiuginti žmones šokiu ir nepaprastu grožiu.

Maja Pliseckaja iki šiol laikoma stiliaus ikona, moterimi su subtiliu romantišku skoniu, kurios patrauklumas lyg persikėlė nuo scenos į realų gyvenimą ir liko amžinas. Didžioji balerina net kartą prasitarė apie tai:

„Atvirai kalbant, aš išvis mėgstu viską, kas madinga, nes mada atspindi laiką“.
Ir nekeista, kad amžius droviai traukėsi nuo jos, nebandydamas dirbti savo griaunančio darbo. Ryškaus Majos Pliseckajos grožio paslaptys kaip ant delno: jos paprastos, tačiau kiekvienoje jų slypi ypatinga prasmė. Galima sakyti, filosofinė.

Artistė kruopščiai prižiūrėjo veido odą. Žinoma, prancūziška kosmetika Tarybų Sąjungoje buvo didžiulis deficitas, todėl Maja Pliseckaja darydavo kaukes iš agurko ar braškių. Be to, verta pažymėti, kad jaunystėje įprastame gyvenime žvaigždė visiškai nenaudojo makiažo.

Tai nutiko žymiai vėliau. Tačiau per priėmimą Baltuosiuose rūmuose ji padarė neišdildomą įspūdį Robertui Kenedžiui, prezidento broliu. Jis buvo sužavėtas ugningo balerinos grožio.

Liekna moteris gulbės kaklu, subtiliais dvasingo veido bruožais – Maja Pliseckaja lyg vienu švelnios rankos judesiu nustūmė į antrą planą pripažintas Holivudo gražuoles.

Kalbant apie įžymybės dietą, ji laikėsi vienintelės auksinės taisyklės – nepersivalgyti. Ir, šiuolaikinių moterų nuostabai, kartais mėgdavo atsipalaiduoti: dešreles su alumi ar pasimėgauti silkute. Kartą po tokios puotos ji atvirai prisipažino, kad visgi „duona su sviestu – geriausia, ką sugalvojo žmonės“.

Tačiau, jei reikėdavo, Maja Pliseckaja pereidavo prie daržovių ir vaisių, įvairių košių. Jos manymu, kiekvienoje moteryje slypi didžiulė tobulėjimo galia. Ir svarbu pasinaudoti šia dovana, duota jai aukštesnių jėgų.

„Nieko nedarant, tiesiog gulint ant sofos, jokios formos ir nebus… Žmogus išsiplečia į visas puses, aptingsta“,- įspėja ji tuos, kurie susitaikė su sunkumais, lydinčiais mus visą gyvenimą.

Maja Pliseckaja buvo giliai įsitikinusi tuo, kad meilė – jausmas, kuris neleidžia senti ir laiko moterį amžinos jaunystės būsenoje. Reikia pažymėti, kad jos santuoka su žymiu kompozitoriumi Rodionu Ščedrinu, laiminga ir ilga, įkvėpė baleriną kūrybai. Balerina lyg paukštė sklandė ant scenos: abipusė, aistringa ir pasiaukojanti meilė šeimoje padėjo jai kurti legendinius vaidmenis. Susižavėjimui pasaulinės primos kūrybiniu ilgaamžiškumu nebuvo ribų, kai ji, būdama 80-ies, sušoko vieną iš baleto partijų.

„Visą gyvenimą mėgstu viską, kas nauja, visą gyvenimą žiūriu į ateitį, man visada tai įdomu!“ – šie žodžiai geriausiai apibūdina didžiąją baleriną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353