Nori geriau pažinti moterį, pažvelk į jos rankas

21537
Patinka? Duok Like!

Juvelyriniai dirbiniai

Juvelyriniai dirbiniai ant pirštų atvirai pasakoja apie savininkės skonį, teikiamus privalumus, apie jos polinkius, įpročius ir net charakterio bruožus. Ir žinoma, sutuoktuvių žiedas sako, ar moteris ištekėjusi, ar laisva.

Nagai

Ilgi nagai, papuošti sudėtingu manikiūru, lengvai įtikins, kad moteris nemėgsta užsiimti namų ūkiu. Greičiausiai, ji neturi vaikų arba jie jau pakankamai suaugę.

Nelygiai apkirpti, arba net nukramtyti nagai išduoda nervingą natūrą, mažai besidominčią savo išvaizda, kas taip pat yra neleistina. O štai natūralios nagų plokštelė – tai ne tik subtilaus skonio rodiklis, bet ir liudija apie gerą moters sveikatą.

Amžius ir socialinė grupė

Rankos, kaip ir moters kaklas, visada išduoda jos amžių, gyvenimo būdą. Lanksčios, plonos ir šiek tiek patinę rankų riešai būdingi toms, kurios dirba intelektinį darbą. Plačios, šiek tiek suplotos rankos su grubia oda, akivaizdu, pratusios prie sunkaus fizinio darbo.

Beje, ankstesniais amžiais būtent iš riešo formos galima buvo nustatyti, kokiai klasei priklauso moteris, ar ji aristokratė, kurios gyslomis teka kilmingas kraujas, ar žemesnių visuomenės sluoksnių atstovė, pavyzdžiui valstietė.

Rankos paspaudimas

Glebiai ištiesta ranka liudija apie infantilią moterišką prigimtį, nesugebančią priimti rimtų sprendimų.

Tuo tarpu tvirtas ir užtikrintas rankos paspaudimas garantuoja, kad priešais jus moteris, kuri nepasimes gyvenimo nesėkmėse, palaikys sunkią minutę ir padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353