Neįtikėtinas rezultatas: 6 kvadratinių metrų ploto virtuvė prieš ir po remonto

21653
Patinka? Duok Like!

Visi nori turėti gražią ir erdvią virtuvę, tačiau ne visi turi galimybę gauti tokį rezultatą. Ypač, kai namas tarybinės statybos, kur virtuvės labai mažos. Bet kūrybingam žmogui nėra jokių kliūčių, svarbiausia – noras.

Norime parodyti jums jaunos poros – Mašos ir Grigoro, kurie atsiradus vaikui nusprendė perdaryti savo virtuvę, kurios plotas sudaro vos 6 kvadratinius metrus.

Pristatome jums virtuvės foto prieš ir po remonto. Kaip matote, ji nelabai patogi, apšvietimas blogas, šaldytuvas koridoriuje, rozetės išdėstytos neaišku kur, labai mažai vietos.

O dabar pažiūrėkime į tą pačią 6 metrų virtuvę jau po remonto.

Tai jau visai kitas reikalas. Viskas taip ryšku, švaru ir patogu. Čia galima viską sutalpinti, net išeiti nesinorės iš šio puikaus kambario. Ir plotas vizualiai atrodo didesnis, nors niekas nesikeitė. Dabar mažylis pastoviai bus su mama virtuvėje.

Puikiai išėjo, sutinkate? Tiesa, senoje virtuvėje nebuvo durų, čia jau yra patogios stiklinės durys, prisiminkite, kokios buvo sienos ir pažvelkite į jas dabar. Tikimės, kad tai jus įkvėps ir jūs nuspręsite padaryti ką nors panašaus su savo kambariais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353