Nei berniukas, nei mergaitė: ką sugalvojo mama, kad jos sūnui leistų vaikščioti į mokyklą ilgais plaukais

3728
Patinka? Duok Like!

Nepaisant pasaulinio žinomumo, galima tapti atstumtuoju gimtojoje šalyje. Motina iš Didžiosios Britanijos sako, kad galimai jai teks pripažinti sūnų nebinariniu (tuo, kuris nepripažįsta savęs nei išskirtinai vyru, nei išskirtinai moterimi), kad jis galėtų išsaugoti savo prabangius plaukus besimokydamas vidurinėje mokykloje.

Griežtos Britanijos mokyklų taisyklės draudžia berniukams vaikščioti ilgomis garbanomis, o mažasis gražuolis bijo net įsivaizduoti, kaip sės į kirpėjo kėdę. Sužinokite, kaip jo motina nusprendė kovoti prieš sistemą.

8-metis Farouk James iš Fulhamo, Anglija – modelis. Jo Instagramo paskyrą stebi daugiau nei 265000 žmonių, o viskas dėka stulbinančios plaukų kupetos.

Jis jau pabuvojo Niujorke ir Florencijoje, demonstruodamas savo prabangią šukuoseną ant podiumų ir bendradarbiavo su vaikiškų drabužių prekių ženklais, įskaitant Guess.

Vieniša motina Bonnie Miller įsiutusi dėl to, kad Britanijos vidurinėse mokyklose berniukams draudžiami ilgi plaukai. Daugelyje šalies ugdymo įstaigų vaikinus verčia kirptis trumpai. Moteris laiko tai diskriminacija, kadangi mergaitės gali nešioti ilgas kasas. Ji sako, kad jai teks pripažinti Farouką neturinčiu lyties (nejaučiančio savęs nei išskirtinai vyru, nei išskirtinai moterimi), kad sūnus išsaugotų savo prabangias sruogas.

41-erių Bonnie sukūrė peticiją, reikalaudama atšaukti ilgų plaukų berniukams draudimą Britanijos mokyklose.

Moteris sako, kad britams nuolat tvirtina, kad jie būtų tolerantiški ir palaikytų įvairovę, tačiau griežtos mokyklų taisyklės prieštarauja šiems reikalavimams.

Moteris nori užrašyti sūnų į mišrią mokyklą, todėl išnaudos visas įstatymų skyles, kad Faroukas galėtų vaikščioti ilgomis garbanomis. Dėl to ji pasirengusi pasakyti, kad jis – nebinarinė asmenybė. Bonnie mano, kad „plaukų lygybės“ įstatymas suteiks galimybę ir translyčiams jaustis komfortiškiau.

Pradinėje mokykloje mažajam gražuoliukui leido vaikščioti su ilgomis garbanomis su sąlyga, kad jos nelįs jam į akis. Motina- fotografė sako, kad Farouką gąsdina net mintis apie tai, kad vidurinėje mokykloje jam teks apsikirpti. Daugybė tėvų palaikė moterį ir pasidalijo karčia savo patirtimi, kai jų vaikus privertė kirptis ir kokį stresą jie patyrė.

Gražuolio su prabangiomis garbanomis dažnai klausia, ar jis ne mergaitė, bet šis nekreipia į tai dėmesio. Dabar jo plaukai jau žemiau juosmens, juos ištiesinus. Berniukas vienam kartui sunaudoja beveik pusę buteliuko kondicionieriaus, kad pasiektų stulbinančią apimtį ir netgi plauna galvą mineraliniu vandeniu.

Motina sukūrė Faroukui Instagramo paskyrą, kai jam buvo vos dveji po to, kai kita aktyvi socialinio tinklo naudotoja panaudojo berniuko fotografiją be jos leidimo.

Ilgaplaukio berniuko paskyra iškart sukėlė furorą, užkariavusi dešimtis tūkstančių gerbėjų. Kai kurie tėvai sakė, kad Faroukas įkvėpė jų vaikus auginti plaukus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353