Naujagimės mergaitės fotografija, kurioje taip ir nepasirodė jos brolis dvynys: stulbinanti istorija

1009
Patinka? Duok Like!

Amerikietė mama Heter Bouman nusprendė pasidalinti fotografija, kuria pagerbė savo sūnaus atminimą. Jam taip ir nebuvo lemta gimti.

Heter laukėsi 17-ą savaitę, kai sužinojo, kad jos berniuko širdis nustojo plakti.
Kad neprarastų dar ir dukters, moteris toliau nešiojo abu dvynius, kol jie atėjo į pasaulį cezario pjūvio pagalba. Mergaitė, kurią pavadino Leti, gimė sveika.

Po gimdymo Heter nusprendė surengti savo naujagimei dukrai fotosesiją. Kartu su fotografe Džesika Jang viename iš kadrų moteris pagerbė naujagimės Leti brolio dvynio atminimą.

Taip atsirado nuotrauka, kurioje mažytė mergaitė žiūri į tą pusę, kur turėtų būti jos brolis. „Jos angelas sargas buvo šalia jos. Skausmo netekus artimo žmogaus neįmanoma nugalėti, jį galima tik išgyventi“,- pasakė Heter Bouman.

Moteris prisiminė, kad fotosesijos metu mergaitė visą laiką žiūrėjo į tą pusę, kur dabar turėtų gulėti jos brolis.

„Aš pagalvojau: „Dieve mano, tai tikrai dabar vyksta? Ji žiūrėjo ten, kur turėtų būti jis“. Man pasidarė taip gera. Atsirado ramybės pojūtis. Ji toliau žiūrėjo ten. Žiūrėjo ilgai, nepasukdama galvos. Tai buvo keista“,- prisiminė Heter Bouman.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!