Mudu su žmona turime vieną tradiciją. Norėdamas sužinoti savo žmonos nuotaiką, arba tiesiog šiek tiek ją pralinksminti, kiekvieną dieną jos klausiu…

1824
Patinka? Duok Like!

Jau seniai, prieš 10 metų, atsirado štai tokia tradicija: norėdamas sužinoti savo žmonos nuotaiką, arba tiesiog šiek tiek ją pralinksminti, kiekvieną dieną jos klausiu:

„Mieloji, ar tekėsi už manęs?“

Paprastai ji nuolankiai sutinka, kartais, jei geroje nuotaikoje, pradeda derėtis dėl kraičio arba apvynioja mane apie pirštą, o kartais ir nesutinka, jei aš kuo nors jai neįtikau. Trumpiau tariant, tokia gera tradicija.

Kartą namie vakarieniaujame. Žmona sėdi truputį pasipūtusi. O aš dar galvoju apie darbą – kiaurą savaitę krūva skubių darbų.

Nesuprantu, kas čia vyksta, ir bandau delikačiai sužinoti, kas nutiko. Viskas veltui. Pradedu pykti ir primygtinai reikalauju:

„Pasakok, netrauk į naktį, kame reikalas?“

Žmona paduoda man koldūnus ir liūdnai atsako:

„Tu jau tris dienas nesiperši? Aš gi jaudinuosi“.

Nesusimąstydamas, pasiūliau jai ranką ir širdį.

O ji iškarto sutiko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353