Moteris valgo prieš kamerą ir gauna už tai beprotiškus pinigus

1006
Patinka? Duok Like!

Mūsų beprotiškame pasaulyje yra vietos ir keistiems žmonėms, kurie ne šiaip mėgsta valgyti, o mėgsta valgyti labai daug.

Tokius žmones vadina fideristais. Jiems priklauso ir 25 metų Amanda Fei iš Kalifornijos, kuri tapo žinoma dėka savo aistros maisto valgymo procesui. Ji valgo pernelyg daug, tiek daug, kad maistu, kurį Amanda suvalgo per dieną, būtų galima išmaitinti 5 normalaus svorio merginas. Jos norma – 4000 kalorijų per dieną, o filmavimų metu – iki 10000.

Be malonumo, maistas jai atneša didžiulius pinigus, juk yra nemažai žmonių, pasiruošusių sumokėti už tai, kad pamatytų, kaip Amanda kemša maistą.

Praėjo 3 metai nuo tada, kai storulė susipažino su savo vaikinu , būtent tiek laiko reikėjo priaugti 200 kg svorio ir išmokti nesigėdinti ir  nesikankinti dėl kompleksų, susijusių su išvaizda.

Dabar mergina ramiai demonstruoja savo šonus sekėjams, pildo jų gana keistus prašymus, pavydžiui, paglostyti pilvą ar pasakyti jam kažką.

O neigiami kai kurių sekėjų atsiliepimai jos nejaudina.

Priešingai, Amanda mėgsta savo riebaliukus ir mano, kad jų dėka atrodo seksualiai ir jaučiasi visiškai laiminga.

Mėgėjai stebėti specifinį jaunos amerikietės grožį ir įvairių patiekalų valgymo procesą moka už foto ar video su ja 10 dolerių, kad patektų į SnapChat su gražuole – 20 dolerių, už ryšį su ja per FaceTime – 50 dolerių, 100 žalių – už nevaikišką turinį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353