Moteris paliko dukrą oro uoste ir išskrido poilsiauti viena

859
Patinka? Duok Like!

Nevienareikšmiška situacija nutiko Airijoje. Ten oro uoste visiškai viena liko 10-metė mergaitė. Ją paliko tikra motina.

Samanta O’Konor gyvena Dubline ir neseniai įsigijo kelialapį. Svajodama apie ilgai lauktą kelionę į saulėtos Graikijos salas, moteris su dukra nuvyko į oro uostą. Tačiau ten ji netikėtai sužinojo, kad jos vaiko užsienio pasas nustojo galioti vos prieš kelias dienas.

Tačiau toks netikėtas nemalonumas neprivertė Samantos atsisakyti kelionės, juk už ją buvo atiduota nemaža suma – 3,5 tūkstančio svarų. Ji paprasčiausiai paliko dukrą oro uosto pastate ir išskrido į Graikijos salas.

Tiesa, prieš tai moteris paskambino sutuoktiniui ir paprašė paimti vaiką. Vėliau tėvas turėjo išspręsti dokumentų problemas ir kartu su dukra atskristi pas žmoną, kad pratęstų poilsį kartu.

Tačiau mergaitei teko ilgai laukti tėvo visiškoje vienatvėje. Turbūt ši situacija paliko nemalonias emocijas.

Vėliau Samanta prisipažino, kad jautė gėdą ir pergyveno dėl savo dukters. Ir visgi ji svajojo apie saulę, salas, pliažą ir komfortišką poilsį ilgus dvejus metus (turbūt kelionė buvo atidėliojama dėl pandemijos), todėl priėmė tokį sprendimą.

Kelionė jau buvo sugadinta ir moteris nepakėlė minties, kad ji praras 5 dienas viešbutyje. Ji nemanė likti su dukra gimtajame Dubline ir nepageidavo atsisakyti apmokėto viešbučio numerio, saulėto pliažo ir šiltos jūros.

Samantos poelgis aptarinėjamas internete. Kai kurie įsitikinę, kad moteriai už tai netgi galima atimti motinystės teises, juk jos elgesys visiškai neatsakingas.

Tarp kitko, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje už vaiko iki 14 metų palikimą nevykėliui tėvui ar motinai gresia baudžiamoji atsakomybė.

O štai apie tolimesnį Samantos ir jos turbūt stresą patyrusios dukters likimą kol kas nieko nežinoma.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353