Moteris 10 metų be vyro? Kas su ja ne taip?

20697
Patinka? Duok Like!

Vieniša (ar laisva?) moteris iš principo negali būti laiminga. Ji būtinai turi būti nelaiminga ir pikta. „Ji tokia bjaurybė todėl, kad jai trūksta diedo“. Pažįstama?

Bet kurios pasakos pabaigoje princas išgelbėja žavią princesę, o paskui jie gyvena ilgai ir be galo laimingai. Vieniša (ar laisva?) moteris iš principo negali būti laiminga.

Ji būtinai turi nelaiminga ir pikta. Ji tokia bjaurybė, nes jai trūksta diedo.“ Pažįstama? O jei moteris viena gyvena 10 metų, gerai atrodo, miela ir …laiminga. Kas su ja ne taip?

…Štai jau 10 metų su uodegėle ji nelaiko namie vyrų.

Net jei reikia vinį įkalti, jau nekalbant apie daugiau. Sako – nėra reikalo. Nuo vyrų namuose kaip nuo pelių – vieni nuostoliai ir infekcijos. Kaip tik prieš 10 metų su uodegėle buvo vienas – meilė, seilė, serenados mėnesienoje, brangioji, nupirk cigariukų, mieloji, nueik pas venerologą.

Mieloji nuėjo. Pas gerąjį daktarą jai atsivėrė akys: jei uodai platina maliariją, tai vyrai – visą kitą brudą.

Šio atradimo pasekmės jai buvo siaubingos… Nebeliko serenadų mėnesienoje ir malonaus cigarečių pirkimo ritualo pakeliui iš darbo. Atsikratė alaus butelių po sofa ir išsilaksčiusių kojinių.

Neturėdama ką veikti, sukandusi dantis ir sublimuodama, padarė nerealią karjerą. Apie materialius dalykus nekalbėsime, materialumas – tai žema.

Aplinkinės damos bandė jai pripaišyti krūvą ligų, susijusių su „apatiniu aukštu“, kuriam trūksta reguliaraus masažo, kai kurie vyrai, iš aplinkinių damų sužinoję pikantišką detalę, prognozavo greitu laiku pamatysią blogiausius chroniško nedap…to požymius: smegenų lesimą aplinkiniams ir kitus išpuolius.

Aš iškart paklausiau: „Nekyla noras ką nors užgraužti? Arba spuogai? Dar kokie nors nemalonumai, kurių atsikratymui geroji visuomenė rekomenduoja laikyti naminį vyrą?“

Man davė receptą – santechnikas nuo varvančių kranų, retinolis nuo spuogų ir paklausė – o ką, namie turint prijaukintą vyrą, nesinori nieko užgraužti?

Aš pagalvojau ir sudariau užgraužimo sąrašą. Arba užknisimo. Ilgą.

Tačiau kalbame, tiesą sakant, ne apie sąrašą. Apie damą.

Jokių siaubingų susilaikymo pasekmių. Kas su ja ne taip?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353