Monica Bellucci vėl visiems nušluostė nosis įrodžiusi, kad ji yra gražiausia moteris pasaulyje

6860
Patinka? Duok Like!

Tobulybė, kitos tokios nėra…Deivė.

Monica Bellucci visada buvo laikoma viena gražiausių ir geidžiamiausių moterų planetoje.

Moterys  žavėjosi ja, o vyrai buvo pakerėti jos grožio ir charizmos. Dabar aktorei 59 metai, ji pasirinko natūralų senėjimą. Aktorė parodo, kad ir tokiame amžiuje galima puikiai atrodyti. Bellucci nesigėdija savo raukšlių ir amžiaus pokyčių.

Тačiau internete netilo kalbos apie aktorės išvaizdą, kad ji išbarstė visą grožį ir žavesį.

Monica virsta pačia paprasčiausia senute. Tačiau pati Bellucci nusprendė priminti, kad su metais grožis pražysta naujai, jis niekur nedingsta. Ji publikavo archyvinę foto, kuri privertė publiką ją vėl įsimylėti.

Nuotraukoje aktorė apsirengusi balta suknele, kuri pabrėžia jos apvalumus. Bellucci žiūri į objektyvą įdėmiu žvilgsniu, paliesdama sielos stygas. Reikia pažymėti, kad gerbėjai buvo visiškai sužavėti.

„Nuostabi nimfa“, „Ir 20-ies, ir 50-ies – geriausia!“, „Monica, jūs nuostabi“, „Puikūs duomenys ir su amžiumi jie nepasikeitė“, „Vėl įsimylėjau“, „Netekau žado vos ją pamatęs“, „Negalima būti tokia gražia“,- rašė aktorės gerbėjai internete.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353