Modelių agentūra ima į darbą modelius tik nuo 45 m amžiaus. Štai kodėl…

3165
Patinka? Duok Like!

Šiuolaikinė visuomenė paniškai bijo senatvės. Kam tik nesiryžta merginos,kad išsaugotų jaunystę. Kreipinys „ponia“ veja jas į paniką.

Kol jūs su pasibjaurėjimu apžiūrinėjate mimikos raukšles prie akių (kurios nepastebimos niekam, išskyrus jus), vienoje  modelių agentūroje organizuoja fotosesijas moterims, kurioms virš 45.

Vidutinis modelių amžius – 65 m, o pačiai vyriausiai jų – 85. Čia yra ir vienas vyras, jam 55 m.

Jų foto pakankamai paklausios mados rinkoje – modeliai fotografuojasi drabužių katalogams ir reklaminėms kampanijoms.

Kaip matote, šiandien madoje storuliukės, žmonės su vitiligo ir cerebriniu paralyžiumi…o taip pat vyresnio amžiaus gražuolės. Tik pasigrožėkite jomis!

Tik pasigrožėkite jomis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353