Močiutės pasakėčia apie pieštuką. Šią nuostabią pasakėčią man kartą papasakojo močiutė

6088
Patinka? Duok Like!

Šią nuostabią pasakėčią man kartą papasakojo močiutė. Ir aš turbūt niekada nenustosiu stebėtis išmintimi ir gilia prasme, kurie slypi jos žodžiuose.

Tą vakarą aš pamačiau, kaip močiutė kažką rašė popieriaus lapelyje.

– Ką tu ten rašai? – paklausiau aš.

Močiutė nusišypsojo ir pasakė:

– Žymiai svarbiau ne tai, ką aš rašau, o tai, kuo aš tai darau! Matai šį pieštuką? Jis ne toks
paprastas,kaip tau atrodo. Ir aš noriu, kad tu taptum tokia kaip jis, kai užaugsi.

Aš įpratau, kad mano močiutė mėgo filosofuoti ir kalbėti su manimi apie gyvenimą ilgais vakarais, todėl toks atsakymas manęs nenustebino.

Aš tik susidomėjusi pažvelgiau į močiutės pieštuką, tačiau nieko ypatingo jame neįžvelgiau.

– Močiut, tai juk paprastas pieštukas!

– Taip, bet jis turi 5 stulbinančias savybes, kurių reikia ir tau, jei nori pragyventi laimingą gyvenimą.

Pirma: tau viskas gali puikiai pavykti, tu gali būti savo amato meistre, bet tu neturi pamiršti, kad egzistuoja Nukreipianti Ranka, kurią mes vadiname Aukščiausiąja Jėga. Pasitikėk šia jėga ir įsiklausyk į ją.

Antra: pieštuką laikas nuo laiko reikia padrožti. Jam tai, turbūt, ne pati maloniausia procedūra, tačiau padrožus linija gaunasi plonesnė ir gražesnė. Reiškia, visiems mums reikia mokytis kęsti skausmą, prisimenant, kad jis taurina ir veda į gera.

Trečia: naudodamiesi pieštuku, mes visada galime ištrinti klaidas. Taisyti save – tai gerai.

Daugumoje atvejų tai vienintelis būdas neišklysti iš teisingo kelio.

Ketvirta: svarbiausia pieštukui ne medis, o jo šerdis. Todėl visada pirmiausia kreipk dėmesį į tai, kas tavo viduje.

Ir galiausiai penkta: pieštukas popieriuje visada palieka pėdsaką. Atmink, kad tu irgi visada paskui save palieki pėdsaką, tačiau iš poelgių ir žodžių, taigi, apgalvok kiekvieną savo žingsnį!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353