Merginos dvynės ištekėjo už dvynių brolių ir pagimdė vaikus trijų mėnesių skirtumu

539
Patinka? Duok Like!

Mes jau rašėme monozigotinių dvynių Brianos ir Britanės Din istoriją , kurios festivalyje susipažino Džošua ir Džeremiu Saliersais – irgi dvyniais.

Dvigubų vestuvių dėka ši ketveriukė tapo labai žymi JAV. Neseniai abiem poroms gimė vaikai – vos 3 mėnesių skirtumu.

Seserys ir broliai susipažino viename renginyje – kasmetiniame festivalyje „Twins day“ Tvinsburge. Jaunuoliai ėmė susitikinėti, o po metų broliai pasipiršo merginoms.

Vyrai tuo pat metu priklaupė ant kelių ir dovanojo savo mylimosioms žiedus su begalybės ženklu.

2018 m rugpjūčio 5 įvyko ketveriukės vestuvės, po to poros nusprendė nesiskirti ir apsigyveno viename name.

O po 2 metų pareiškė, kad didelė jų šeima laukia pagausėjimo. Merginos teigė, kad „jų vaikai bus laikomi pusbroliais ir pusseserėmis, tačiau genetiškai bus labai panašūs“.

Pirmieji apie sūnaus Džeto gimimą 2021 sausį pranešė Džošas ir Britanė. Instagram pranešimą parašė jaunas tėvas:

– Britanė puikiai susidorojo su gimdymu. Aš ja taip didžiuojuosi ir džiaugiuosi tapęs Džeto tėvu! Ir mes nekantriai laukiame Brianos ir Džeremio vaiko gimimo! Brianai prasidėjo paskutinis trimestras. Viena galima pasakyti tiksliai: mūsų mažyliai bus apsupti keturių tėvų meile.

Prieš kelias dienas tapo žinoma, kad didelė šeima sulaukė dar vieno mažylio gimimo. Pagal tradiciją apie sėkmingą gimdymą parašė tėvas, šįkart Džeremis. Jis papasakojo, kad jiems su žmona gimė berniukas, vardu Džaksas.

– Aš taip didžiuojuosi savo gražuole žmona Briana ir tuo, kaip puikiai ji pakėlė gimdymą. Ji buvo tokia stipri ir drąsi ir atliko didžiulį darbą. Aš dėkingas už tai, kad mūsų berniukai augs kartu! – pareiškė Džeremis.

Kol kas nežinia, kiek panašūs tarpusavyje naujagimiai berniukai. Tačiau jų augimą turbūt stebės tūkstančiai sekėjų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353