Mergina, iš kurios juokėsi visas internetas, pasikeitė neatpažįstamai

44299
Patinka? Duok Like!

Deja, mūsų laikais daugeliui žmonių ne iš nuogirdų žinoma tokia sąvoka, kaip patyčios. Taip pat internete jas mėgsta vadinti naujamadišku žodžiu „heitingas“. Už to paties heitingo slepiasi šimtai sugriautų žmonių likimų.

Pagrinde tai liečia merginas, kurių išvaizdą aktyviai aptarinėja socialiniuose tinkluose, pasmerkdami kiekvieną matomą trūkumą.

Informacinė s agentūros „Ekspres Naujienos“ korespondentai papasakos merginos, kuri išgyveno heitingą, kardinaliai pakeitė savo išvaizdą ir gyvenimo būdą, istoriją.

Viskas prasidėjo nuo to, kad paprasta mergina, vardu Veronika Zaiceva, kuri gimė ir užaugo Gomelyje, užsiregistravo socialiniame tinkle „Vkontakte“. Tai buvo 2012 m, tuo metu merginai buvo vos 16 metų. Ji patalpino savo paskyroje mokyklines fotografijas, o taip pat kelis paprastus kadrus iš gyvenimo.

Veronikos paskyra nebuvo uždara ar privati, todėl ją galėjo matyti bet kurie socialinio tinklo naudotojai. Taip pat jos profilis buvo aktyviai rodomas įvedus vardą ir pavardę paieškos sistemose. Visa tai leido „sofos kritikams“ ir „moterų grožio ekspertams“ įeiti į Veronikos paskyrą, komentuoti jos fotografijas ir aktyviai „pilti purvą“ ant merginos.

Veronika Zaiceva nesirgo jokiais įgimtais susirgimais, paprasčiausiai jos išvaizda buvo specifinė. Dėl to mergina patyrė tikras patyčias. Viskas priėjo iki to, kad jai į asmenines žinutes rašydavo įžeidimus ir baisius grasinimus. Veronika puolė į depresiją ir pašalino paskyrą iš socialinių tinklų. Internete pasklido gandai, kad mergina ruošiasi nusižudyti.

Praėjo daug metų, merginą pamiršo. Dabar jai jau 23 metai ir ne taip seniai ji atsirado vieno vyriškio profilyje, kuris, kaip pasirodė, yra jos vyras.

Mergina yra puikios nuotaikos, jos išvaizda kardinaliai pasikeitė: Veronika apsikirpo, pradėjo naudoti kosmetiką ir atrodė visiškai patenkinta gyvenimu.

Veronikos vyras rašė savo socialinio tinklo paskyroje, kad pora laiminga kartu ir jis dėkoja likimui už tai, kad sutiko tokią nuostabią ir gerą merginą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353