Man nereikalingas šiaip meilužis…man reikia to, kuris taip pat taps geriausiu draugu

7831
Patinka? Duok Like!

Rasti meilužį nesunku ir tam nereikia būti ypatingu – šiame pasaulyje yra daugybė vyrų ar moterų, kuriems nereikia nieko, išskyrus fizinio artumo jausmą ir to, kad šalia bus kažkas , ką bet kuriuo momentu galima apkabinti.

Tikrą palaimą jiems atneša visa kas fiziška – pirmas prisilietimas, pirmas bučinys, pirma naktis, praleista kartu…

Tačiau toli gražu ne visi sutinka tenkintis vien tik tuo – daugeliui žmonių, tame tarpe ir man, vien tik fizinio artumo nepakanka. Man reikalingas kažkas, su kuo galėsiu pasidalinti kažkuo daugiau, ne tik savo kūnu. Man reikalingas žmogus, su kuriuo aš galėsiu pasidalinti savo siela.

Man reikia mylimo žmogaus, kuris tuo pačiu galėtų būti mano geriausiu draugu.

Noriu, jei pageidausiu, raudoti priešais jį, ir vis dar jaustis saugiai. Jaustis nuostabia ir geidžiama ir žinoti, kad jis nenusisuks nuo manęs tik todėl, kad aš jam parodžiau ne pačią maloniausią savo pusę.

Noriu, kad jis taptų man tuo, kuris rytais mane stipriai apkabins ir bučiuos, kas benutiktų. Kad jis matytų mane rytais tokią, kokia aš esu – su užmiegotomis akimis ir „paukščių lizdu“ ant galvos, ir vis tiek norėtų bučiuoti mane.

Noriu matyti, kaip jis užmiega tomis naktimis, kai man nesimiega, ir ilgėtis, kai jo nėra šalia.

Noriu, kad mes kartais sėdėtume vienas prieš kitą ant lovos ir kalbėtume iškart apie viską ir apie nieką.

Noriu laikas nuo laiko keliauti į artimiausią piceriją didžiulės picos ir vyno butelaičio, kadangi vakarienė, kurią aš ruošiau, prisvilo. Arba aš tiesiog nespėjau nieko paruošti.

Kad kavinėje ar restorane mes visada sėdėtume šalia, kadangi kėdė kitoje stalo pusėje – pernelyg toli.

Noriu gauti iš jo juokingas žinutes ir visą dieną vaikščioti su šypsena veide.

Noriu supažindinti jį su savo šeima ir susipažinti su jo…o paskui sukurti savo nuosavą.

Aš noriu juoktis su juo, verkti su juo, daryti su juo kokias noras mielas kvailystes, noriu švęsti sėkmes ir apverkti nesėkmes. Kartu susidoroti su bet kokiomis problemomis, kurias gyvenimas nuspręs pastatyti mūsų kelyje – kartu, laikantis už rankų.

Noriu, kad mano meilužis būtų mano mylimasis, mano antra pusė, mano geriausias draugas…mano viskas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353