Mama pasidarė iš tvarto mini vilą, kad pasislėptų ten nuo vyro ir vaikų

9757
Patinka? Duok Like!

Anglė Sonia Voter per savo 50 metų spėjo smarkiai pavargti nuo vyrų ir vyriškos dvasios savo namuose.

Vyras ir du suaugę sūnūs, nors ir artimi, bet visiškai nieko nesupranta apie grožį, jaukumą ir niekniekius. „Aš neturėjau namie vietos, kur jausčiausi visiškai patogiai“.

Endriu, jos vyras, pasirodė ne visai bejausmis stuobrys ir ėmėsi padėti žmonai. „Reikia tai reikia“,- pasakė jis ir sutvarkė bei pavertė tinkamu gyventi seną tvartą.

O vidų apstatė pati Sonia. Visas remontas atsiėjo 1300 dolerių, o interjerą ji surinko už centus garažų išpardavimuose ir senienų turgeliuose. Kandeliabrai, užuolaidos, senovinis laikrodis ir net židinys atiteko jai už dyką.

Dabar Sonia leidžia laiką savo vilaitėje su draugėmis prie puodelio arbatos ar taurės vyno. Ir jokių vyrų!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353