Lėktuvai be langų suteiks keleiviams panoraminį vaizdą į dangų ir kosmosą

673
Patinka? Duok Like!

Nuo tada, kai žmonės išmoko skraidyti oru, jie kovoja vienas su kitu dėl vietos prie lango. Bet greitai tam ateis galas!

Britų technologijų kompanija Center for Process Innovation jau dabar kuria aviaskrydžių ateitį.

Ateities lėktuvai bus išvis be langų. Vietoj to jie turės sensorinius OLED ekranus per visą korpuso ilgį. Tai yra kiekvienas keleivis turės savo vietą prie virtualaus lango!

Galbūt tokie lėktuvai taps realybe jau po 10-15 metų.

Ekranai bus prijungti prie kamerų, išdėstytų po visą lėktuvo fuzeliažą. Tokiu būdu vaizdas monitoriuje tiksliai atitiks tam ,kas vyksta išorėje.

O jei jums pabos grožėtis dangumi, jūs galėsite paversti virtualų langą pramogine sistema.

Trumpinys OLED reiškia organinius šviesos diodus. OLED ekranas yra plėvelė iš organinių junginių, kurie projektuoja šviesą,reaguodami į elektros srovę.

Visa tai gali pasirodyti jums pernelyg moksliška, bet ši technologija jau seniai naudojama televizoriuose, planšetėse, išmaniuosiuose telefonuose ir monitoriuose. Iki to laiko, kai prasidės  šių lėktuvų gamyba, OLED ekranai greičiausiai bus dar labiau ištobulinti.

l

Ateities keleiviai galės mėgautis vaizdais iš bet kurio salono taško, nepergyvendami ,kad jiems neteko gera vieta.

Galima tik įsivaizduoti, kiek sąmokslo teorijų kils dėl idėjos pakeisti langus videoprojekcijomis!

Tarp kitko, nauja idėja turi ir savų minusų. Yra nuogąstavimų, kad ekranai spinduliuos pernelyg daug šviesos, kas trukdys kai kuriems keleiviams.

Štai kaip skrydžių ateitis atrodo video:

O jūs norėtumėte paskraidyti tokiu lėktuvu?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353