Laimė santuokoje – tai ne tas, kas tiesiog ima ir įvyksta

615
Patinka? Duok Like!

Polas Njumanas ir Džoan Vudvort kartu pragyveno 50 metų, sukūrę laimingą šeimą ir labai sėkmingą karjerą. Jie buvo talentingiausi savo laikmečio aktoriai ir galiausiai tapo legendomis, tikromis Holivudo išimtimis, atšvęsdami kartu auksines vestuves.

Kai populiarumo viršūnėje esančio Polo Njumano klausdavo, kaip jam pavyksta būti ištikimam žmonai, jis šypsodamasis atsakydavo: „Kodėl turėčiau pulti prie hamburgerių, jei namuose manęs laukia nuostabus steikas?“

Polo Njumano ir Džoan Vudvort santuoka iš tiesų nebuvo ideali, bet tai netrukdė jai būti stipria. Faktas, nesuprantamas Holivudo tabloidams. Žurnalistai be paliovos klausinėjo, kur slypi jų santuokos tvirtumas.

„ Kaip du žmonės, neturintys beveik nieko bendro, mes turim neįtikėtinai puikią santuoką, – sakė jie. – Mes apsivedėm tada, kai sulaužytų daiktų nemesdavo į sąvartyną, o remontuodavo: skrudintuvus, avalynę, kojines. Ir santuokas taip pat taisydavo…“

„ Aš priimu didelius sprendimus, o žmona – mažus. Pavyzdžiui, jei aš noriu gyventi Kalifornijoje, o ji Konektikute, mes gyvename Konektikute. Juk tai nesvarbu, tai tik geografija. Jei ji mano, kad aš turiu tapti demokratu, o ne respublikonu – aš taip ir padarysiu. Tai taip pat smulkmena. O štai mūsų šalies užsienio politika Kinijos atžvilgiu – tai svarbu. Dėl to aš jaudinuosi.“, – juokavo aktorius.

2008 metų sausį Njumanas ir Vudvort atšventė auksines vestuves, o tų pačių metų rugsėjį Polas mirė.

O jų šeimos sėkmės paslaptis nėra jokia paslaptis. Vestuvių dieną Polas parašė Džoan laišką, kuriame jau buvo atsakymai į visus klausimus.

Ištrauka iš polo Njumano laiško žmonai jų vestuvių dieną:

„Laimė santuokoje – tai nėra tai, kas tiesiog ima ir įvyksta. Gera santuoka yra kuriama. Bendro santuokinio gyvenimo metu maži dalykai tampa dideliais.

Niekada nevėlu laikytis už rankų. Sakyti „Aš tave myliu“ bent kartą per dieną. Nesigulti miegoti, susipykus. Jokiu būdu nepriimti vienas kito veiksmų kaip savaime suprantamų; vienas kito lepinimas neturi pasibaigti su medaus mėnesiu; tai turi tęstis visą gyvenimą.

Vienodi ir bendri tikslai. Eiti kartu per gyvenimą. Suformuoti meilės ratą, kuris surinks visą šeimą.

Daryti ką nors vienam dėl kito ne iš pareigos ar pasiaukojimo, o su džiaugsmu. Mąsliai sakyti padėkos žodžius ir išreikšti dėkingumą. Nereikia uždėti vyrui šventojo aureolės, arba priimti žmonos, kaip angelo su sparneis. Nereikia idealizuoti vienam kito. Reikia lavinti lankstumą, kantrybę, supratingumą ir humoro jausmą. Mokėti atleisti ir pamiršti.

Sukurti vienas kitam atmosferą, leidžiančią tobulėti. Rasti laiko dvasiniam tobulėjimui.

Kartu ieškoti gėrio ir grožio. Santykiai, kuriuose nepriklausomybė lygi abiems, priklausomybė vienoda abiems ir įsipareigojimai skirti abiems.

Reikalas ne tik tame, kad ištekėtum ar vesčiau reikiamą žmogų. Reikalas tame, kad reikia būti tuo reikiamu žmogumi.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353