Laimė šalia

452
Patinka? Duok Like!

Ši istorija nutiko seminaro, kuriame dalyvavo 500 žmonių, metu.

Seminaro viduryje pranešėjas netikėtai padarė pauzę ir pasiūlė visiems dalyviams grupinį pratimą. Jis išdalino visiems po balioną ir paprašė parašyti ant jo savo vardą. Po to visus balionus surinko ir padėjo į atskirą kambarį. 

Tada seminaro dalyvių paprašė įeiti į tą kambarį ir per 5 minutes surasti balioną su savo vardu. Visi puolė ieškoti savo baliono, stumdydamiesi, tampydami vieni kitus, sukurdami visuotinį beprotišką chaosą.

Po 5 minučių nė vienas žmogus nebuvo radęs savo baliono.

Tada pranešėjas paprašė žmonių įeiti į kambarį, paimti bet kurį balioną ir atiduoti jį tam, kurio vardas ant jo parašytas. Po poros minučių visi balionai buvo savininkų rankose.

Ir tada pranešėjas pasakė: „ Lygiai taip pat vyksta ir gyvenime. Visi be galo ieško laimės aplink, nė nenutuokdami, kur ji yra iš tikrųjų. Mūsų laimė dažnai slepiasi už kitų žmonių laimės. Nuneškite jiems jų laimę ir mainais gaukite savąją“. 

Atiduodantys gauna, imantieji atiduoda – Visatos dėsnis.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353