Laimė ir nelaimė… Žmona pranešė vyrui apie nėštumą per jo laidotuves

3197
Patinka? Duok Like!

Laimė ir nelaimė…Jos istorijoje sielvarto ir džiaugsmo ašaros, kančia ir susižavėjimas glaudžiai persipynę tarpusavyje. Kortni Hil vyras Brajanas žuvo, patekęs po sunkvežimio ratais.

Stebėtina, kad už jo nugaros buvo Irakas, Kuveitas, Afganistanas, o mirtis pasitiko jį taikiame gyvenime.

Su žmona Brajanas susipažino 2011 metais ir nuo tada jie buvo laimingi kartu.
Porai gimė nuostabi maža dukrelė, vardu Regan.

Neilgai likus iki vyro žūties jie nusprendė, kad vienas vaikas – gerai, bet norėtųsi daugiau. Tą rytą, kai vyras žuvo, jie net spėjo atlikti nėštumo testą. Tačiau jis pasirodė neigiamas.

Praėjus kelioms dienoms po tragedijos Kortni kažkodėl atliko dar vieną testą. Ir jis parodė: nėščia.

Žinoma, žinia apie nėštumą tapo jai tikru šoku. Atsisveikindama su vyru per laidotuves, ji su ašaromis sušnibždėjo: „Mielasis, mes turėsime mažylį…“ – ir uždarė karstą.

Po mėnesio moterį ėmė neraminti gana keisti skausmai. Kortni nesuprato, kas vyksta, ir bijojo, kad neįvyktų persileidimas.

Atėjusi į priėmimą pas gydytoją ir papasakojusi apie savo būgštavimus, ji buvo apstulbusi.

Po širdimi buvo ne vienas mažylis, o iškart trys – du berniukai ir mergaitė!

„Man tiesiog trūko žodžių. Išeina, kad dabar Brajaną primins net trys besišypsantys mažyliai,“- prisimena moteris. Tačiau gyvenimas toliau siuntė jai išbandymus. 25 nėštumo savaitę gydytojas pasakė, kad vienas vaisius gimdoje žuvo.

O jauna mama jau išrinko vardus visiems trims! Ir tą mažylį, kuris mirė, ji norėjo pavadinti Bredžiu. Tėvo garbei. Po šios naujienos ji pajuto bejėgiškumą ir tuštumą.

„Tai visiškai išmušė mane iš vėžių. Kaip mano motiniška širdis nepajuto, kad įvyko kažkas siaubingo? Aš nesitikėjau, kai ėjau į echoskopiją, kad rezultatai bus tokie…Iškart atsivėrė vos užsitraukusi žaizda.“

„Bredis mirė, tačiau man liko dar du mažyliai, kurie, ačiū Dievui, sveiki. Paprastai trynukus dar kurį laiką slaugo ligoninėje, tačiau mūsų atveju to neprireikė.“

Išgyvenusį berniuką Kortni pavadino Mailsu, o mergaitę – Harper. Mažyliai gimė rugsėjo 21. Jų mama sako, kad kartais sunku aiškinti pažįstamiems, kodėl jie ne dvyniai.

„Žinoma, žmonės mano, kad jie dvyniai. Tačiau aš juos vadinu „išgyvenusiais trynukais“. Daugelis supranta, bet ne visi. Tačiau aš to ir nesitikiu. Kai pas tave 26 savaites plakė 3 širdys, o paskui…dvynukai. Norisi viską pakeisti, tačiau nieko nepadarysi.“

Tačiau jautriausia tai, kaip mažoji Regan svarsto apie tai. Ji sako, kad jos broliukas danguje kartu su tėčiu.

„Mūsų vaikai būtinai sužinos, kas buvo jų tėvas. Jie sužinos, kad jis buvo ištikimas šeimos žmogus ir narsus karys. Mano vyras buvo puikiu žmogumi. Jis visada siekė ištiesti kitiems pagalbos ranką.“

Šios moters daliai teko nemažai, bet ji vis tiek stengiasi išsaugoti pozityvią nuotaiką ir nenuleisti rankų.

Nežinau kaip jus, bet mane ši istorija daug išmokė!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353