Kuo kietesnis žmogus, tuo jis kuklesnis

1199
Patinka? Duok Like!

Man patinka puikios fizinės formos žmonės, kurie vaikšto į sporto salę ir nekrauna nuotraukų iš ten.

Man patinka žmonės, kurie sveikai maitinasi ir nerėkia apie tai ant kiekvieno kampo. Patinka žmonės, kurie nerūko, bet ir nelenda su savo patarimais prie kitų.

Patinka artistai, kurie, jeigu sako, kad jie intravertai, tai nekabina po šimtą istorijų apie tai, kaip jie praleido žvaigždės dieną su skudurais iš kokios parduotuvės, o gyvena slaptai.

Patinka Mamos, kurios tikrai myli savo vaikus, o ne tiesiog paisto apie tai socialiniuose tinkluose su tagu #ašjukmotina. Patinka tikri genijai, kurie drovisi savo kūrinių ir tvarinių.

Patinka moterys, kurios žino savo grožio jėgą, tačiau gyvena harmonijoje su ja, neprekiaudamos kūnu, kaip šiugždančiu popierėliu dėmesiui pritraukti.

Patinka uždaros super gražių damų paskyros, kurioms išvis nereikia nieko įrodinėti. Patinka žmonės, kurie vis dar gyvena sau, važiuoja atostogauti ir tyli apie tai, kaip gėrė šampaną ir bučiavosi kur nors Milane.

Man patinka žmonės, kurie daro ką nors tam, kad darytų tai, gyventų, o ne kad pritrauktų aplinkinių dėmesį ir pritarimą. Aš mokausi iš šių žmonių, kasdien mokausi, stengiuosi netapti vienu iš krūvos šiuolaikinių bepročių, pamišusių išskirtinai dėl pačių savęs.

Kuo kietesnis žmogus, tuo jis kuklesnis, bet kokiais klausimais, garsu tik tai, kas sklinda iš vidaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353