Kremas, protarpinis badavimas ir taurė vyno kas vakarą: pensininkė iš Naujosios Zelandijos atskleidė jaunystės paslaptį

16535
Patinka? Duok Like!

56 metų Oklando gyventoja meta iššūkį amžiui: Šina Koul pasakoja, kad žmonės dažnai palaiko ją moterimi „truputį virš 30“.

O ji pati tvirtina, kad jos jaunatviška išvaizda paaiškinama „stebuklingo“ kremo naudojimu, periodiniu badavimu ir taure vyno nakčiai.

Šina dirbo pardavimų vadybininke, bet jau išėjo į pensiją. Efektinga 56 metų dama sako, kad ją reguliariai palaiko mergina, beveik dvigubai jaunesne už realų amžių.

Dar ji pasakoja: jai dažnai tenka aiškinti 20-mečiams vaikinams, kurie bando ją sužavėti šmaikščiomis replikomis, kad ji jau ketvirtį amžiaus laimingai ištekėjusi. Kartais Šinai būna truputį nejauku, kadangi ji žino, kad yra vyresnė už šių gerbėjų mamas…

Šina tikina, kad jos jaunatviškumas neturi jokių paslapčių, na nebent taurė raudonojo vyno
kasdien.

Moteris pasakoja:

„Man dažnai duoda žymiai mažiau metų, nei realybėje. Tai, žinoma, priklauso nuo mano
aprangos ir makiažo. Pavyzdžiui, jei aš išeinu su džinsiniais šortais be kosmetikos, atrodau dar jaunesnė…“

„Neseniai prie mūsų priėjo vaikinas, kad pasiūlytų kažkokius meno dirbinius ir aš užsiminiau, kad ką tik atšvenčiau savo sidabrines vestuves. Jis buvo taip šokiruotas! Ir paklausė: nejaugi jūs ištekėjote penkerių? Galbūt jis nesitikėjo, kad 56-erių dama keliaus su džinsiniais šortais…“

Nors Šina ir aiškina savo išorinę jaunystę puikia genetika, ji griežtai laikosi „grožio režimo“.

Moteris naudoja priemones su tretinoinu, kuris padeda išlyginti paviršines raukšles, taip pat
apsauginį kremą nuo saulės ir serumą su vitaminu C.

Ji prideda: „Daugelį metų manęs klausinėja apie odos jaunystės paslaptį. Iš tiesų paslapties nėra.

Neabejotinai genetikos vaidmuo svarbus: abiejų mano tėvų oda buvo puiki. Bet negalima
ignoruoti sveikos mitybos, pilnaverčio miego, reguliarių treniruočių ir kremo nuo saulės įtakos.

Labai gerai, jeigu botoksas ir užpildai padės jums atrodyti jauniau. Tačiau jauna oda – tai dar ir švytėjimas, tekstūra, elastingumas ir lygus atspalvis“.

„Priemonė su tretinoinu – mano ypač mėgstamas kremas ir reikėjo jį pradėti naudoti anksčiau.“ Gydomieji kremai ir tepalai su šiuo komponentu naudojami spuogų ar odos, pažeistos saulės, gydymui. Nors jis nepajėgus ištrinti gilių raukšlių, jis veikia plonas linijas ir tamsias dėmes.

„Man tai beveik stebuklas indelyje,- pasakė Šina. – Tačiau negalima ignoruoti ir kremų nuo
saulės, ypač po svilinančia Naujosios Zelandijos saule. Tai kasdienis ritualas vasarą ir žiemą, nepriklausomai nuo to, saulėta ar debesuota.“

Šioje nuotraukoje Šinai 48 metai, ji dar dirbo pardavimų vadybininke. Naujazelandietė laikosi sveikos ir subalansuotos dietos, kas jai lengvai sekasi, kadangi ji mėgsta natūralų maistą:

„Aš retai valgau apdorotus produktus ir vengiu saldaus, kas man nesunku, nes aš ne
saldžiavalgė. Aš paprastai renkuosi sveiką maistą, nes mėgstu šviežius produktus. Ir praktikuoju protarpini badavimą, kuris ženkliai padidino mano energijos lygį“.

Šioje fotografijoje – Šina 42 metų. Ji mano, kad jos jaunatviškumas be viso kito susijęs su teisingu požiūriu į gyvenimą. Moteris įsitikinusi, kad ji jauna ne tik išoriškai, bet ir siela:

„Aš tikrai nežinau, kaip reikia elgtis 56 metų. Aš nešioju tai, kas man patinka, esu pilna energijos ir manau, kad turiu teisę jaustis jauna. Aš visada pasiruošusi šokti ant stalo, jei pasitaikys galimybė.“

Šina prisipažįsta, kad naudojo botokso injekcijas, bet darė tai „ekonomiškai“:

„Kuo vyresnė aš darausi, tuo jo mažiau. Man patinka, kad mano veidas juda ir išreiškia
emocijas. Vyras dažnai mane bara dėl grimasų, tačiau aš bent jau galiu jas nutaisyti. Bet šiaip dabar aš labiau susitelkusi į odos kokybę, tekstūrą ir spindesį…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353