Korėjietiškų serialų žiūrėjimo pasekmės: vaikinas pasidarė 10 operacijų, kad taptų panašus į korėjietį

353
Patinka? Duok Like!

Šis vaikinas gimė ir užaugo Brazilijoje ir jo vardas buvo Maksas, tačiau vienu momentu jis suprato, kad nori pakeisti savo išvaizdą ir net tautybę.

„Kaip tai įmanoma?“ – paklausite jūs. Atsakysime! Jis pasidarė 10 operacijų ir „nusipirko“ azijiečio išorę.

10 kartų jis gulėsi ant operacinio stalo dėl savo svajonės. 

O viskas prasidėjo nuo to, kad kartą jis nuvyko į Pietų Korėją ir tiesiog įsimylėjo jų buitį. Grįžęs į tėvynę, į Braziliją, jis pradėjo žiūrėti korėjietiškus serialus, mokytis jų kalbos ir pilnai persismelkė korėjietiškos kultūros dvasia.

Liko išspręsti išvaizdos problemą, juk jo siela visiškai perėjo į savo mylimos šalies pusę. Muzika, serialai – visa tai lėtai padarė iš jo tikrą korėjietį.

Tokio kiekio operacijų efektą jūs galite patys pamatyti jo nuotraukose. Verta pažymėti, kad šis vaikinas pirmas, kuris ryžosi tokioms operacijoms, kad taptų panašus į korėjietį. 

Tačiau žmonijai žinoma daugiau tokių atvejų, kai, vedami įspūdžio, likusio peržiūrėjus kokį nors filmą, žmonės norėjo gauti vieno iš herojų išvaizdą. Viena mergina prašė chirurgo padaryti jai namų elfo iš „Hario Poterio“ išvaizdą. 

Vaikinui atliko kaktos, skruostų,nosies ir akių operacijas…

Jūs žengtumėte tokį žingsnį, kad taptumėte panašiu į mėgstamą aktorių?

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353