Kodėl aš niekada neišmetu serenčių ir jums nepatariu to daryti

39219
Patinka? Duok Like!

Sodininkų, kurie renkasi auginti serenčius, labai maža. Kažkam nepatinka paprastutė jų išvaizda, o kai kas nemėgsta aštraus jų kvapo. Aš priklausau mažumai. Aš kasmet auginu serenčius, kadangi jie padeda kovoti su daugeliu ligų, o taip pat naudojami profilaktiškai.

Dar serenčiai apsaugo kitus augalus nuo kenksmingų vabzdžių ir įvairių ligų.

Kuo naudingi serenčiai:

  1. Serenčiai palankiai veikia virškinamojo trakto organus. Padeda esant pykinimui, sumažina skausmingus pojūčius esant opai ir gastritui. Profilaktiškai naudojami nuo vidurių užkietėjimo.
  2. Serenčius naudoja kovai su parazitais, tokiais kaip askaridės ir spalinės.
  3. Puiki priemonė imuniteto stiprinimui. Serenčių nuovirą naudoja esant ŪVRS. Jis gerai numuša temperatūrą ir stiprina organizmą.
  4. Serenčius vartoja esant dirglumui, apatijai ir depresijoms. Vartojami esant nemigai.
  5. Stimuliuoja smegenų aktyvumą, didina darbingumą.
  6. Serenčiai padeda stabdyti kraujavimą, su jais trofinės opos ir žaizdos lengviau gyja. Taipogi serenčių ištrauka naudojama esant vaikų prakaitinei.
  7. Serenčius naudoja esant visiems įmanomiems grybeliniams susirgimams.

Jūs gausite maksimalią naudą iš serenčių, jei:

  1. Nuo žiedų pašalinsite absoliučiai visus žiedlapius. Būtent juose yra naudingosios savybės.
  2. Naudosite džiovintus žiedlapius ruošdami įvairius patiekalus.
  3. Paruošite specialią trauktinę spirito ar aliejaus pagrindu. Laikome savaitę.

Taip pat šios gėlės padeda pagerinti kitų augalų augimą ir vystymąsi. Patyrę sodininkai serenčių pagalba kovoja su žalingais vabzdžiais. Serenčius deda į duobutes sodindami įvairias kultūras.

Šiuo atveju naudojami gėlių žiedlapiai arba jų trauktinė. Aš naudoju serenčius braškių auginimui. Augalai tampa stipresni ir padidėja derlius.

Serenčiai išgelbėjo mano sklypą nuo tokio kenkėjo kaip nematodos. Ir neprireikė jokios chemijos. Todėl aš visada auginu serenčius dėl pačių įvairiausių tikslų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353