Ko negalima daryti priešais veidrodį: prietarai ir papročiai

10460
Patinka? Duok Like!

Veidrodis – ne šiaip dekoro elementas. Tai magiškas daiktas, kuris pasižymi labai stipria energetika.

Senovėje veidrodžiai buvo naudojami magijos ritualams, o taip pat su jais susiję daug svarbių prietarų.

Rytų kultūra, kaip ir mūsų, gana delikačiai žvelgia į tokius nevaldomos energijos šaltinius, kaip veidrodis.

Anksčiau mes pasakojome, kaip teisingai išdėstyti veidrodžius pagal feng šui. Laikykitės šių paprastų patarimų , kad rastumėte idealią vietą veidrodžiui savo namuose. Taip jis atneš daugiau naudos.

Negalima verkti

Pasak prietarų, jei žmogus verkia prieš veidrodį, tai tik stiprina jo liūdesį ir sielvartą. Jei jūs staiga pamatėte save verkiantį atspindyje, ištarkite: „Išeik, liūdesy, išeik, skauduly. Tebūnie lengvas mano gyvenimas“.

Negalima barti savęs ar kitų

Jei barsite save prie veidrodžio, sakysite „aš nevykėlis“, „aš nieko nemoku“ ir taip toliau, tai ir taps tiesa.

Veidrodžiai labai gerai sugauna tokius žodžius. Būtent todėl atspindžiui reikia sakyti tik kažką pozityvaus.

Pasakykite sau kokį nors komplimentą arba nusišypsokite. Tai padės jums pergyventi nemalonumus ir pakelti nuotaiką.

Jei jūs netyčia ištarėte į veidrodį kažką blogo, tai būtinai iškart nuvalykite veidrodį šluoste. Tai padės pašalinti negatyvą.

Jei jūs pasakėte kažką blogo apie kitą žmogų prieš veidrodį, jūsų santykiai su juo gali pablogėti. Prieš veidrodį ištarti blogi žodžiai priešų adresu grįš jums.

Negalima žiūrėti į veidrodį ir ilgai stovėti prieš jį, jei jūs sergate

Liga dažnai mažina energetiką, o ilgas buvimas prieš veidrodį nusilpusios būklės gali sukelti savijautos pablogėjimą. Stenkitės laikytis atokiau nuo veidrodžių, jeigu blogai jaučiatės.

Negalima prieš veidrodį rodyti tuščios piniginės

Tai nutinka gana dažnai, bet mes to nė nepastebime. Pavyzdžiui, jūsų koridoriuje su veidrodžiu. Jūs ruošiatės į darbą, tačiau jūsų piniginėje baigėsi pinigai. Neatidarykite piniginės, stovėdami priešais veidrodį. Būtent todėl daugelis ekspertų rekomenduoja palikti piniginėje porą trejetą monetų ir nors vieną kupiūrą. Prieš veidrodžius naudinga skaičiuoti pinigus ir laikyti juos rankose.

Negalima atsistoti vienam priešais kitą

Tai gali išprovokuoti smarkų barnį tarp artimų žmonių ar draugų. Jei barnis jau pačiame įkarštyje, tai gali jį sustiprinti ir sukelti apverktiną baigtį. Pasak prietarų, priešais veidrodį geriau stovėti sustojus šonais.

Motinai su vaiku ant rankų negalima žiūrėti į svetimą veidrodį

Tai gali sukelti dideles problemas su sveikata ir mažylio laime. Taip pat tai gali sukelti miego ir nuotaikos problemas. Neverta ilgai žiūrėti į svetimą veidrodį ir kartu su mylimu žmogumi.

Tai gali atvėsinti jausmus.

Negalima valgyti priešais veidrodį

Valgyti ar tiesiog kramtyti priešais veidrodį kategoriškai draudžiama. Pasak prietarų, maistas tada praranda visas pozityvias savybes. Be to, jūs galite užspringti.

Negalima miegoti priešais veidrodį

Pagal papročius veidrodžiai nestatomi priešais lovą. Galingi energijos srautai, kuriuos spinduliuoja  atspindžiai, nukreipti į miegančius žmones, gali sutrikdyti miegą. Neverta kabinti veidrodžio net truputį į lovos šoną, todėl kad negatyvus jo poveikis vis tiek „kliudys“ ir trukdys miego metu. Geriau kabinti veidrodį iš šono galvūgalyje.

Nemanykite, kad veidrodžiai negali būti naudingi. Ekspertai anksčiau pasakojo apie tai, kaip veidrodžio pagalba galima nuimti užkeikimą. Tiesiog stenkitės prisiminti, ko negalima daryti priešais veidrodį, kad neužsitrauktumėte bėdos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353