“Kam aš tave gimdžiau?…“Kaip daugiavaikė motina elgiasi su vaikais

4480
Patinka? Duok Like!

Vaizdas, kurį giminaitei teko stebėti pro buto langą, šokiravo.

Daugiavaikė motina, kuri gyvena keliais aukštais aukščiau, pagimdė jau ketvirtą vaiką. Ir štai ji parkuojasi su savo automobiliu prie laiptinės, paima iš bagažinės vežimėlį ir pradeda ten dėti maišus iš parduotuvės.  Tuo metu iš galinės sėdynės išlipa du vaikai, mergaitės (apie 6 ir 9 metų).

Motinėlė prikrovusi vežimėlį maišais iki viršaus, perduoda jį vyresnei mergaitei ir ima iš mašinos kūdikį ant rankų. Visi jie patraukia laiptinės pusėn.

Kažkuriuo momentu mergaitė nesusidoroja su vežimėlio valdymu dėl ledo luitų ir …vežimėlis apvirsta, išbarstydamas ant kelio vieno iš maišų turinį. Močia atsisuka ir kad užbliaus per visą kiemą:

  • Kam aš tave gimdžiau? Aš tave gimdžiau, kad tu man padėtum! O tu ką darai?
  • Aš tau padedu… – su ašaromis suriko duktė.
  • Čia tavo pagalba? – toliau rėkia motina, rodydama apvirtusį vežimėlį. Tuo pačiu kelis kart spiria koja į besivoliojančius produktus, kad jie išsisklaido dar smarkiau ir keli net nuskrieja po priparkuotais automobiliais.

Po to ji viena ranka pastatė vežimėlį ant ratų, patvarkė maišelius ir, viena ranka stumdama vežimėlį, o kitoje laikydama kūdikį, nuėjo į laiptinę, šaukdama:

  • Kol visko nesurinksite – namo negrįžkit!

Mergaitės ėmė rinkti produktus po kiemą, lįsdamos po priparkuotais automobiliais, po to nuėjo  namo.

Apie šią motinėlę dar kaimynė sakė, kad girdėjo, kaip ji rėkė ant vieno iš vaikų su grasinimais…

Vaikų labai gaila. Ką daryti tokioje situacijoje?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353