Šaulys

Naujųjų metų sutikimo planas pas Šaulį puikus: prieš Naujuosius metus Šaulys būtinai kaip reikiant išsimiegos. Gruodžio 31-ąją neskubėdamas pereis parduotuves, nueis į parką, kad išsižiojęs pagaudytų snaigių ir truputį pasvajotų. Užsakys maistą restorane, susitiks su artimais žmonėmis, paskui, susisupęs į šiltą pledą kartu su mylimu žmogumi gers karštą vyną, sutiks Naujuosius…Nuostabus planas!

Tiesa, nė karto nesuveikė, bet nuostabus!

Ožiaragis

Pagrindinė Ožiaragių problema besiruošiant Naujiesiems metams – tai jų ožiaragiškas gimtadienis.

Ateinančių švenčių planavimas pastatytas ant dviejų banginių: „Kiek aš turiu pinigų?“ ir „Kokia mano kepenų būklė?“

Patyrę Ožiaragiai transformuoja šiuos banginius į vieną monolitą: „Kiek kainuoja donoro kepenys?“ Nuo atsakymų į šiuos klausimus priklauso sprendimas – atšvęsti viską iškart ar visgi suskaidyti vakarėlį į du etapus. Antrojo varianto pliusai akivaizdūs (bus daugiau dovanų), o minusai visgi priklauso  nuo kepenų būklės. To pasekoje viskas atsiremia į konkrečias datas – tikimybė atsišaudyti vienu kartu tiesiogiai proporcinga tarpui tarp gimtadienio ir gruodžio 31-osios.

Vandenis

Vandenis prieš Naujuosius taip atsipalaiduoja, kad jau nieko nebenori. Visus metus jis kovėsi su neteisybe, kovojo už taiką visame pasaulyje, stojo ginti silpnuosius ir nuskriaustuosius, o dabar nori tiesiog išsimiegoti, gerai pavalgyti ir praleisti laiką taip kaip norisi.

Bet ne!

Kur jau ten!

Tai tik svajonės!

Normalaus Vandenio per Naujuosius metus nepamatysi nei lauke, nei svečiuose, nei restorane, nei kitose vietose.

Ieškokite jo Senelio Šalčio kostiume!

Žuvys

„Iš vienos pusės, galima eiti pas Kazlauskus. Bet pas Kazlauskus bus Petraičiai, o aš jų nepernešu. Iš kitos pusės, vakarėlis klube – tai prasta muzika, kurios tu negali išjungti, idiotiški konkursai ir labai daug majonezo salotose. Būtų galima, žinoma, važiuoti pas seną kompaniją ir praleisti šventes su žmonėmis, kurių nemačiau jau daug metų, bet man iššoko spuogelis…“

Žuvys nežino, kaip sutiks Naujuosius metus. Žuvys dar nenusprendė. Kadangi viskas sudėtinga.

Su artėjančiais Jus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353