Lapiukas supainiojo šunį su savo mama ir nusekė šeimą, kuri jį vedžiojo. Teko gelbėti paklydėlį

439
Patinka? Duok Like!

Mieli žvėrys rodos supranta, kad žmonės neatsisakys jiems padėti, todėl reikiamu momentu žino, kaip parodyti, kad juos ištiko nelaimė. Taip padarė ir mažas lapiukas Arizonos valstijoje Amerikoje – žvėrelis pamatė šeimą, kuri vaikštinėjo su savo šunimi, ir nusekė juos. Jo mamos ar brolių niekur nebuvo matyti, todėl šeima nusprendė padėti žvėreliui, kuris aiškiai neišgyventų mieste vienas.

Šeima vedžiojo šunį, kai juos nusekė laukinis žvėrelis.

Močiutė, vardu Rozalin, jos anūkė Dilan ir anūkas Prestonas vedžiojo savo šunį Oliv, kai juos ėmė sekti mažas lapiukas.

Anūkai pamanė, kad lapiukas supainiojo jų šunį su savo mama – tikros motinos niekur nebuvo matyti.

Mažyliui aiškiai reikėjo pagalbos, todėl iš pradžių šeima grąžino savo šunį namo, o paskui patraukė gaudyti lapiuko. Mažylį pavyko pagauti be rankų – jį tiesiog įviliojo į konteinerį.

Rozalin anūkai mažylį pavadino Foksi.

Foksi paimti greitai atvažiavo gyvūnų apsaugos organizacijos Southwest Wildlife Conservation Center darbuotojai.

Prestonas labai nusiminė, kad jiems teks skirtis su Foksi – berniukas bijojo, kad žvėrelį užmigdys. Tačiau darbuotojai patikino jį, kad to nebus.

Vėliau paaiškėjo, kad lapiukas – 6 savaičių amžiaus mergaitė. Jai trūko skysčių, teko keletą dienų ją maitinti iš švirkšto. Bet vėliau mažylė išmoko savarankiškai ėsti iš dubenėlio.

Gyvūnų apsaugos darbuotojai tikisi, kad Foksi sugebės susidraugauti su kitais lapiukais ir vėliau juos kartu paleis į laisvę.

Tikimės, kad Foksi viskas bus gerai, ir ji grįš į savo gimtąją vietovę. 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353