Kaip svetimauja Zodiako ženklai. Įspėtas – reiškia ginkluotas!

4027
Patinka? Duok Like!

Avinas

Avinams didesnį malonumą teikia pati medžioklė, nei grobis, todėl jie pastoviai trokšta pojūčių, esančių pirmame romantinių santykių etape.

Jautis

Jaučiai pamišę dėl kontrolės ir kai jų partneris pradeda bandymus įsitvirtinti, jie pradeda paieškas to, kuriuo bus paprasčiau manipuliuoti.

Dvyniai

Dvyniams labai paprasta pabosti ir todėl vietoj to, kad pabandytų atgaivinti tai, ką jau turi, jie pradeda ieškoti ankstesnių jausmų kažkur nuošalyje.

Vėžys

Vėžių nepasitikėjimas savimi verčia juos veikti remiantis realia ar įsivaizduojama partnerio neištikimybe principu „aš irgi galiu taip elgtis su tavimi“.

Liūtas

Liūtams patinka, kai kažkas pataikauja jų ego, o taip pat gauti dėmesio iš kažko naujo; tai tik sustiprina jų tikėjimą tuo, kokie jie geidžiami.

Mergelė

Mergelė tiesiog negali susitaikyti su faktu, kad niekas ne idealus ir jos nesibaigiančiose tobulybės paieškose jai atrodo, kad sekantis partneris bus idealus.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta flirtuoti ir negali laiku sustoti, jei flirtas užeina pernelyg toli ir sukelia neištikimybę.

Skorpionas

Skorpionus svetimauti verčia pagrinde pavydo ir keršto siekimo jausmas.

Šaulys

Šaulių neištikimybės problema kyla dėl įpročio perlenkti lazdą ir nesugebėjimas pasakyti „ne“.

Ožiaragis

Ožiaragis apgaudinėja retai, tačiau jei tai nutinka, tai tik todėl, kad jis jaučia didžiulį nusivylimą dabartiniais santykiais, o neištikimybė yra būdas nuimti įtampą.

Vandenis

Vandenį masina visa, kas nauja. Tai liečia ir meilę, verčiančią apgaudinėti savo antrąją pusę.

Žuvys

Žuvys išduoda savo mylimuosius dėl perdėto savo reagavimo į įvykius jų santykiuose, joms atrodo, kad meilė kažkam kitam gali užpildyti esminę, jų manymu, tuštumą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353