Kaip per 5 metus pasikeitė įsimylėjėlių, kurių amžiaus skirtumas 40 metų, gyvenimas

10624
Patinka? Duok Like!

Tai istorija apie du įsimylėjėlius, kurių amžiaus skirtumas 40 metų. Čia jūs sužinosite, kiek daug sunkumų jie patyrė santykių metu ir kaip jie gyvena dabar.

Viktoro ir Margaritos santykiai prasidėjo universitete. Vyras dirbo dėstytoju, o mergina įstojo mokytis. Tuo metu jam jau sukako 58 metai, o jai buvo tik 17. Susipažino jie dar anksčiau. Viktorui patiko įrašas Margaritos paskyroje ir po to prasidėjo jų bendravimas.

Apie jų santykius sužinojo tada, kai merginos bendrakursis panoro jai atkeršyti. Jam patiko Margarita, tačiau ji neatsakė tuo pačiu. Vaikinas paslapčia paėmė jos telefoną ir ten rado dėstytojo ir studentės foto.

Kai visi sužinojo tiesą, reakcijų buvo įvairių. Žinoma, buvo labai daug nepritariančių atsiliepimų, tačiau atsirado tie, kurie ryžosi užstoti. Jie mano, kad amžius – toli gražu ne svarbiausia santykiuose.

Po to, kai foto pasklido po visą internetą, Viktoru susidomėjo policija dėl to, kad Margarita buvo dar nepilnametė. Tačiau vyro ketinimai buvo rimti ir jis pasipiršo merginai.

Dabar jie susituokę jau 5 metus. Turi du vaikus – sūnų ir dukrą. Pora gyvena laimingai ir amžiaus skirtumas jiems nėra kliūtis. Nepaisydami aplinkinių nuomonės, jie vis tiek yra kartu ir niekas negali sugriauti jų jausmų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353