Kaip paprastai padavėjai pavyko tapti princese. Šios merginos istorija tikrai verta dėmesio…

614
Patinka? Duok Like!

Mette-Marit pavyko ne tik pelnyti paties Norvegijos princo meilę, bet ir tapti teisėta jo sutuoktine, gavus kronprincesės titulą. Šios merginos istorija tikrai verta dėmesio.

Gimusi 1973 metais Kristiansane, Mette-Marit augo daugiavaikėje neturtingoje šeimoje, o jos tėvas paliko motiną, todėl vaikus auklėjo patėvis. Mokykliniais metais mergaitė buvo labai gera ir jautri, kurį laiką mokėsi Australijoje pagal mainų programą. Mokyklą Mette-Marit baigė gimtojo miesto Soboro mokykloje.

Iš kuklios ir geraširdės merginos Mette-Marit virto tikra maištininke, susidėjo su ne pačia geriausia kompanija. Ji dirbo padavėja, kad išlaikytų save. Pastojusi nuo savo vaikino, Mette-Marit pagimdė sūnų Mariusą.

Lemtingas šiuolaikinės Pelenės ir tituluotojo Hakono susitikimas įvyko gana netikėtoje vietoje – roko festivalyje „Quart“, kuris garsėjo skandalingais pasirodymais. Į koncertą ir Mette-Marit, ir princą atvedė meilė roko muzikai. Tarp jaunuolių įsiplieskė jausmai, kuriems nesutrukdė nei sūnus, nei visiškai skirtingi visuomenės sluoksniai.

99-aisiais pora išsinuomojo butą Norvegijos sostinėje, o po metų Hakonas pasipiršo mylimajai. Tačiau jo tėvai nebuvo sužavėti tokiu sprendimu, ypač kai žiniasklaidoje pasirodė senos Mette-Marit foto ir informacija, kad jaunystėje jos gyvenimo būdas buvo gana palaidas.

Tačiau galiausiai karalius Haroldas pasidavė ir leido sūnui imti į žmonas paprastą merginą su abejotina praeitimi, juk pats Norvegijos valdovas savo laiku išsirinko toli gražu ne aukščiausių visuomenės sluoksnių atstovę ir ilgus 9 metus siekė karališkosios šeimos leidimo jų santuokai.

Prieš vestuves pora atsakė į klausimus spaudos konferencijoje, o Mette-Marit verkdama atgailavo dėl jaunystės poelgių. Nuoširdumu ji pelnė liaudies pripažinimą ir 2001-aisiais įvyko vestuvės. 2004 ir 2005 metais šeima pasipildė dukra Ingrid Aleksandra ir sūnumi Svere Magnusu.

Jau dvi dešimtis metų buvusi padavėja puikiai susitvarko su kronprincesės pareigomis. Ji gavo aukštąjį išsilavinimą, įsisavino elgesio taisykles karališkojoje aplinkoje ir pradėjo labdaringą veiklą medicinos srityje.

Mette-Marit – gyvas pavyzdys to, kad pasiekti sėkmę gyvenime ir tapti mylima galima net be išskirtinių sugebėjimų ir išorinių duomenų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353