Kaip paaiškinti katinui, kad…

4640
Patinka? Duok Like!

1.Nereikia mesti visų savo reikalų ir net saldaus dienos miego ir kaip arkliui šuoliuoti į virtuvę kiekvieną kartą, kai šeimininkas ten eina. Gal jis eina indų plauti. Dvidešimtą kartą per dieną!

2. Tualete šeimininkui stebėtojų nereikia. Ne, niekada nereikia! O gulint ir laukiant jo prie durų galima gauti į kaktą.

3. Šeimininkas nenuskęs vonioje ir grįš iš ten, kai tik galės. Ir nereikia ten jo kontroliuoti!

4. Jūsų skanus ir švarus vanduo visada yra virtuvėje šalia maisto dubenėlių. Taip, jis visada švarus.

Ir nereikia vestis šeimininko į vonią ir prašyti jo pripilti vandens į didelį dubenį, kad visi, mirštantys iš troškulio, iš jo atsigertų.

5. Jei durys uždarytos, jos yra uždarytos! Ir ne, šeimininkas neatidarys, todėl kad uždarė jas būtent todėl, kad ten nebūtų jūsų katiniškų kojų.

6. Kaktusų ėsti negalima. Ir miegoti ant jų irgi neverta bandyti. Bet jeigu jūs praktikuojate jogą, tada galima.

7. Jei šeimininkas kviečia, reikia prieiti. Blogiausiu atveju – perskambinti.

8. Ryte bėgant į virtuvę, painiojantis šeimininkui po kojomis, pusryčiai greičiau neatsiras, o štai šeimininko ar katino trauma gali įvykti.

9. Dulkių siurbliai ir fenai katinų neėda.

10. Jei šeimininkas žiūri į knygą, telefoną, kompiuterį ar langą, jam nereikalingas papildomas kailinis įdėklas tarp jo ir aukščiau išvardintų daiktų. Nors tiek to…langą iš šio sąrašo galima išbraukti.

11. Jei šeimininkas pasiėmė kibirą, šluotą, šluostę ir kitus įdomius daiktus, tai nereiškia, kad šeimininkas nori žaisti. O manipuliacija su kilimu – tai ne kačių kryžiažodis ir nereikia lakstyti po kilimą kaip nuplikytam!

12. Šeimininkas atitraukia sofą, kad pats išvalytų dulkes už jos! Jūsų pagalbos čia nereikia.

13. Šeimininką reikia mylėti nuoširdžiai, o ne iš savanaudiškų katiniškų paskatų!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353