Kaip ir dėl ko pradėti gyvenimą nuo nulio

1545
Patinka? Duok Like!

Principas Nr.1

Vartotojiško  „laimės-sėkmės“ modelio – namai, šeima, darbas, televizorius – atsisakymas. Ir taip monotoniškai per gyvenimą su periodišku poilsiu pagal planą. Kad efektyviai ir mobiliai persikrautumėte reikia plėsti sąmonę ( be alkoholio ir narkotikų!), aktyvuojant pasąmonę pagal sekančią „laimės-sėkmės“ formulę:

  • daryti tai, nuo ko kaifuoji pats;
  • daryti tai taip profesionaliai, kad gautum pinigų, kurie netrukdo tau laisvai daryti tai, nuo ko kaifuoji;
  • daryti tai tarp žmonių, su kuriais kaifuoji;
  • daryti tai dėl žmonių, kurie gaudo tokį patį kaifą.

Vartotojiško modelio žmogus, dėl pamėgto stabilumo neišvengiamai atsilieka nuo progreso,greitai sensta, neturi vidinės energijos, gyvena su supaprastinta, visomis spynomis užrakinta sąmone.

Principas Nr.2

Būtina būti įsitikinusiu, kad jūsų potencialios emocinės, intelektualinės ir fizinės galimybės neišsemiamos. Visi apribojimai tik jūsų galvoje. Ypač ryškiai tai pasireiškia kritimo į dugną iš nevilties momentu. Kiekvienas sėkmingas self-made žmogus, atsimindamas praeitį stebisi, kaip galėjo visa tai padaryti ir įveikti? O stipriu gali tapti kiekvienas su sąlyga, kad myli gyvenimą ir pasiruošęs kristi ir keltis dėl savo klestėjimo.

Principas Nr.3

Pas vidutinį žmogų elementarus potencialas formuojasi iki 25 m. Nacionalines ir religines  tradicijas, šeimos vertybes ir santykius, kultūrinį kodą, išsilavinimą ir socializaciją žmogus sugeria nuo gimimo.

Visa išvardinta pavadinsime sąlyginai, analogiškai su fizika, asmenybės mase.  Taigi, mūsų atveju, masė – tai žmogaus potencialas ties 25 metais. Toliau, kad suteiktų judėjimą ir įgautų gyvenimiškos energijos (sąlyginai kinetinės), būtina įveikti kūno nešiotojo pasipriešinimą ir įgauti pagreitį.

Po 25 m negalima kabėti kaip akmeniui ant kitų, reikia greitėti.

Nuolatinis polių keitimas užtikrina žmogui judėjimą, organišką jo prigimčiai, sąjungoje su visatos judėjimu, kaip pompastiškai tai beskambėtų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353