Kaip gyvena Merkulovų šeima praėjus 3 metams po penketuko gimimo

44759
Patinka? Duok Like!

Anastasija ir Aleksandras kartu jau 10 metų.

Iki savo išsvajotos laimės jie ėjo sunkiai ir ilgai. Jiems teko pergyventi kelis nesivystančius nėštumus ir persileidimus. Gydytojai tik skėsčiojo rankomis.

Po išsamių tyrimų paaiškėjo, kad moteris turi problemų dėl kraujo. Būtent todėl, kai ji sužinojo apie daugiavaisį nėštumą, jai teko gultis į ligoninę nuolatiniam gydytojų stebėjimui.

Anastasija ir Aleksandras nedarė IVF. Pasak daugiavaikės mamytės, kartą jie tiesiog suprato, kad padėti jiems gali tik malda ir tikėjimas.

Vaikai gimė 2017 metų rugpjūčio 22. Iki pat gimdymo tėvai nežinojo, kad vaikų bus penki. Per pirmą ultragarso tyrimą Anastasijai pasakė, kad ji turės trynukus. Per antrą gydytojai pamatė dar vieną vaisių. Laimingi tėvai laukė trijų berniukų ir mergaitės.

33 savaitę buvo nuspręsta užbaigti Anastasijos nėštumą. Paskutines dvi savaites moteris jau negalėjo vaikščioti. Kitą dieną po operacijos ji sužinojo, kad vaikai penki. Tiesiog ketvirtas sūnelis visą laiką slėpėsi už kitų.

Taip į pasaulį atėjo: Maksimas, Savelijus, Matvejus, Ignatas ir Raječka. Visi vaikai buvo apie 1500 g.

Suprantama, kad pirmieji metai jauniems tėvams buvo labai sunkūs. Visa šeima susitelkė ir padėjo jiems visame kame. Anastasija prisipažįsta, kad tuos metus pragyveno kaip migloje, miegojo po 4 valandas per parą.

Pasidarė lengviau, kai jos sutuoktinis irgi išėjo dekretinių atostogų (pagal įstatymą priklauso) ir ėmė padėti Nastiai. Tuo metu vaikučiai visi vienu metu ėmė šliaužioti ir visiems pradėjo dygti dantys, todėl papildomos rankos jai labai pravertė.

Namą, kuriame gyvena didelė šeima, Merkulovai nusipirko dar iki vaikų gimimo. Pagausėjus šeimai teko „pagreitintu režimu“ jį remontuoti ir statyti priestatą. Be to, Nastia augina daržoves savo darže, turi sodą, neseniai sutuoktiniai pasistatė naują pirtį.

Merkulovai nelaukia valstybės pagalbos, o kiekvieną dieną atlieka savo tėviškas pareigas: auklėja vaikus, dirba iki išsekimo, meistrauja, stato, ruošia atsargas žiemai ir paprasčiausiai mėgaujasi kiekviena diena.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353