Tyrinėtojai mano, kad ateityje žmogaus išvaizda pasikeis, ir dėl to kaltos šiuolaikinės technologijos, priverčiančios žmones daugiausia laiko praleisti sėdint, dirbti prie kompiuterių ir praleisti daug laiko su mobiliaisiais įrenginiais.

Kompanijos Maple Holistics mokslininkai kartu su specialistais iš Toledo universiteto sukūrė kompiuterinį modelį Mindi, kuri , jų nuomone, atrodo, kaip žmogus iš 2100 metų. Vaizdelis, galima pasakyti, slegiantis.

3D modelis išsiskiria susikūprinusia nugara, iškreiptais rankų riešais ir labai keistomis akimis. Visi šie pakitimai yra neišvengiami, taip mano Mindi kūrėjai, ir palaipsniui žmogus rizikuoja tapti tokiu dėl gyvenimo būdo, kurį diktuoja jam techninis progresas.

Nuolatinis mobiliųjų prietaisų naudojimas, darbas prie kompiuterio ne labai gerai paveiks žmogaus išvaizdą. Kaubūrinis stuburo iškrypimas – dažno mobiliųjų prietaisų naudojimo pasekmė, kai žmonės sėdi palinkę prie ekranų ištisas valandas. Kad kompensuotųsi stuburo apkrova, sustambėja kaklo raumenys.

 Iškraipyti pirštai ir sulenktos per alkūnes rankos taps telefonų „stovais“.

Pasikeis ir kaukolė: patys kaulai taps storesni, o akys turės dar vienus vokus, skirtus apsaugai nuo kenksmingo spinduliavimo.

Jei įsigilinsi, viskas ne taip jau ir baisu. Pasakysiu daugiau, jau dabar tarp žmonių yra ir tokių, gal tik be papildomų akių vokų. Bet juk viskas mums priešaky! 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353